Magické maľovanie Dinosaury

Originálna novinka medzi omaľovánkami pre deti - magické maľovanie, tentokrát s motívom Dinosaury. Svojím štýlom a vizuálnym prevedením je vhodná ako darček pre chlapcov. Táto omaľovánka urobí umelca z každého!Balenie obsahuje 4 večné papierové omaľovánky, 4 úlohy na každom obrázku a vodný štetec na maľovanie.Štetec jednoducho naplňte vodou a maľujte. ... Postupne sa pred vami priam magicky odkrýva farebný obrázok. Keď obrázok necháte vyschnúť, dostane sa do pôvodnej podoby - celý sa odfarbí a zostane biely. Viete ho teda používať opakovane - a práve v tom je jeho čaro!Kreatívny set napomáha rozvíjať jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, sústredenosť, predstavivosť, kreativitu, ale aj pozornosť a vizuálne vnímanie. Deti tiež učí rozlišovať farby a rozoznávať dinosaury. Rozmery obrázka: 20 x 20 cmRozmery balenia: 25 x 18 x 3 cmOdporúčaný vek: 1 rok a viac

čítať viac čítať menej

11.54€

Bežná cena 11.90€

Momentálne nedostupné

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Originálna novinka medzi omaľovánkami pre deti - magické maľovanie, tentokrát s motívom Dinosaury. Svojím štýlom a vizuálnym prevedením je vhodná ako darček pre chlapcov. Táto omaľovánka urobí umelca z každého!

Balenie obsahuje 4 večné papierové omaľovánky, 4 úlohy na každom obrázku a vodný štetec na maľovanie.

Štetec jednoducho naplňte vodou a maľujte. Postupne sa pred vami priam magicky odkrýva farebný obrázok. Keď obrázok necháte vyschnúť, dostane sa do pôvodnej podoby - celý sa odfarbí a zostane biely. Viete ho teda používať opakovane - a práve v tom je jeho čaro!

Kreatívny set napomáha rozvíjať jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, sústredenosť, predstavivosť, kreativitu, ale aj pozornosť a vizuálne vnímanie. Deti tiež učí rozlišovať farby a rozoznávať dinosaury. 

Rozmery obrázka: 20 x 20 cm

Rozmery balenia: 25 x 18 x 3 cm

Odporúčaný vek: 1 rok a viac

SKU 1170038
Značka Tiger Tribe
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 9341736000195
Tiger Tribe
Austrálska značka TIGER TRIBE vznikla v rovnakom čase, ako najslávnejší smartfón sveta s jabĺčkom v logu. A predsa je prvou voľbou práve pre tých rodičov, ktorí deti pri displejoch vychovávať nechcú. Inšpirovaní vlastnými dvoma „tigríčatami“, manželia Greenovci tvoria kreatívne a interaktívne hry, ktoré zároveň zohľadňujú moderný životný štýl - sú kompaktné a prenosné, ideálne na cesty aj dovolenky.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou