Magická chémia

Sada 30 bláznivých experimentov obsahuje bohaté príslušenstvo vrátane bezpečnostných okuliarov, skúmaviek, kúzelného kotla na experimenty so svetlom a funkciou na miešanie tekutín či výrobu dymu. Súčasťou je aj farebný obrázkový návod.Práca so sadou deti povedie k samostatnému a logickému mysleniu, k objavovaniu súvislostí, ale aj k pozornosti, sústredenosti a schopnosti ... imaginárneho myslenia.Vyžaduje 2 ks batérii LR06, ktoré nie sú súčasťou balenia. Rozmery balenia: 25 x 14 x 31,80 cm

čítať viac čítať menej

33.85€

Bežná cena 34.90€

Dostupné na predajni

34.90€

Rezervujte v 9 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Sada 30 bláznivých experimentov obsahuje bohaté príslušenstvo vrátane bezpečnostných okuliarov, skúmaviek, kúzelného kotla na experimenty so svetlom a funkciou na miešanie tekutín či výrobu dymu. Súčasťou je aj farebný obrázkový návod.

Práca so sadou deti povedie k samostatnému a logickému mysleniu, k objavovaniu súvislostí, ale aj k pozornosti, sústredenosti a schopnosti imaginárneho myslenia.

Vyžaduje 2 ks batérii LR06, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Rozmery balenia: 25 x 14 x 31,80 cm

SKU 1175271
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802102823
Kód produktu 253.8366
Upozornenia Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť. Potrebné 4ks batérii LR6 AA nie sú súčasťou balenia.
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško