Stavebnica Magformers Chodiaci robot

Klik, cvak a nechaj ísť! Deti si chodiaceho robota hneď zamilujú a v brožúre krok za krokom nájdu možnosti a tipy ako si robota vylepšiť a čo všetko dokáže. Vďaka bloku so strojčekom a ďalšiemu príslušenstvu robot zvládne až 8 typov chôdze a ako bude vyzerať, to už vymyslí sám ... malý dizajnér.Hračka podporuje predstavivosť a tvorivosť rovnako ako hravý prístup ku geometrickým tvarom a štruktúram. Je stimulovaná pravá a ľavá hemisféra mozgu.Magnetické konštrukcie sú vyrobené z plastu s bezpečne uzavretým silným magnetom.Sú potrebné 3 AAA batérie, nie sú súčasťou balenia.

čítať viac čítať menej

89.00€

Momentálne nedostupné

89.00€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Klik, cvak a nechaj ísť! Deti si chodiaceho robota hneď zamilujú a v brožúre krok za krokom nájdu možnosti a tipy ako si robota vylepšiť a čo všetko dokáže. Vďaka bloku so strojčekom a ďalšiemu príslušenstvu robot zvládne až 8 typov chôdze a ako bude vyzerať, to už vymyslí sám malý dizajnér.

Hračka podporuje predstavivosť a tvorivosť rovnako ako hravý prístup ku geometrickým tvarom a štruktúram. Je stimulovaná pravá a ľavá hemisféra mozgu.

Magnetické konštrukcie sú vyrobené z plastu s bezpečne uzavretým silným magnetom.

Sú potrebné 3 AAA batérie, nie sú súčasťou balenia.

Značka Magformers
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 8809134368275
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Prehltnutie magnetu môže spôsobiť ťažké zranenia.
Magformers
Magnetické stavebnice MAGFORMERS – to je skutočná škola hrou. Hračky pomáhajú deťom názorne pochopiť priestorovú geometriu, počty aj fyzikálne zákony, po celom svete sa používajú ako vzdelávacie pomôcky a získali už množstvo odborných aj zákazníckych ocenení. Firma zároveň neustále zdokonaľuje bezpečnosť a odolnosť svojich produktov, vyhýba sa BPA a iným toxickým látkam.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou