Ľudské telo 12 experimentov

Objavujte pomocou 12 experimentov ľudské telo a pochopte tajomstvo anatómie. Model ľudského tela obsahuje mäkké orgány, ktoré sú uložené vo fosforeskujúcich kostiach. Pomocou experimentálnej sady môžete kultivovať baktérie, vytvárať slizký hlien, ale tiež počúvať tlkot vášho srdca pomocou priloženého stetoskopu.Všetky experimenty sú krok za krokom vysvetlené v priloženom ilustrovanom návode. ...  Hmotnosť balenia: 712 gRozmery balenia: 25 x 6 x 35 cm

čítať viac čítať menej

24.15€

Bežná cena 24.90€

Dostupné na predajni

24.90€

Rezervujte v 6 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Objavujte pomocou 12 experimentov ľudské telo a pochopte tajomstvo anatómie. Model ľudského tela obsahuje mäkké orgány, ktoré sú uložené vo fosforeskujúcich kostiach. Pomocou experimentálnej sady môžete kultivovať baktérie, vytvárať slizký hlien, ale tiež počúvať tlkot vášho srdca pomocou priloženého stetoskopu.

Všetky experimenty sú krok za krokom vysvetlené v priloženom ilustrovanom návode.
 
Hmotnosť balenia: 712 g

Rozmery balenia: 25 x 6 x 35 cm

SKU 1175411
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802103110
Kód produktu 253.2163
Upozornenia Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov, obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Riziko udusenia. Deti do 8 rokov sa môžu zadusiť na vyfúknutých alebo roztrhnutých balónoch. Vyžaduje sa dohľad dospelej osoby. Držte vyfučané balóny
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško