Ľudské telo 12 experimentov

12 rozličných experimentov, ktoré deťom pomôžu pochopiť anatómiu ľudského tela, či fungovanie jeho jednotlivch sústav. Otestujú si pri nej svojich 5 zmyslov vo fascinujúcich pokusoch. Súčasťou sady je aj farebne ilustrovaný návod.Práca so sadou ich povedie k samostatnému a logickému mysleniu, k objavovaniu súvislostí, ale aj k pozornosti, sústredenosti a ... schopnosti imaginárneho myslenia.Rozmery balenia: 30 x 8 x 30 cm

čítať viac čítať menej

23.18€

Bežná cena 23.90€

Momentálne nedostupné

23.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

12 rozličných experimentov, ktoré deťom pomôžu pochopiť anatómiu ľudského tela, či fungovanie jeho jednotlivch sústav. Otestujú si pri nej svojich 5 zmyslov vo fascinujúcich pokusoch. Súčasťou sady je aj farebne ilustrovaný návod.

Práca so sadou ich povedie k samostatnému a logickému mysleniu, k objavovaniu súvislostí, ale aj k pozornosti, sústredenosti a schopnosti imaginárneho myslenia.

Rozmery balenia: 30 x 8 x 30 cm

SKU 1160107
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802100775
Upozornenia Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Deti do 8 rokov sa môžu zadusiť na vyfúknutých alebo rozthrnutých balónoch. Vyžaduje sa dohľad dospelej osoby. Držte vyfučan
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško