Loto hra s vôňami Topscent

Loto hra s vôňami Topscent. Táto dynamická spoločenská hra pre deti podnecuje čuch, reflexy a precvičí aj počítanie! Aké sú pravidlá hry? Každý hráč si vyberie jednu kapsulu s vôňou a nikomu neprezradí, čo si vybral. Počas hry bude hľadať práve toto ovocie či zeleninu. Hod kockou určí, koľko kusov ... z danej vône potrebuje v hernom kole nazbierať. Kto prvý nakopí všetky svoje karty?Hra Topscent učí rozoznávať pachy a vône ovocia či zeleniny. Cvičenie, ktoré rozvíja tvárnosť mozgu vytváraním neurálnych spojení medzi mozgovým centrom emócií, zodpovedným za všetku radosť z vôní a chutí, a jazykovým centrom. Zahrajte si skvelú hru s rodinou a s priateľmi. Ideálny darček pre deti od 6 rokov.Spoločenská hra obsahuje:12 nádobiek s vôňami96 obrázkových kariet1 hracia kockanávod s pravidlami  

čítať viac čítať menej

23.42€

Bežná cena 23.90€

Dostupné ihneď

23.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Loto hra s vôňami Topscent. Táto dynamická spoločenská hra pre deti podnecuje čuch, reflexy a precvičí aj počítanie! Aké sú pravidlá hry? Každý hráč si vyberie jednu kapsulu s vôňou a nikomu neprezradí, čo si vybral. Počas hry bude hľadať práve toto ovocie či zeleninu. Hod kockou určí, koľko kusov z danej vône potrebuje v hernom kole nazbierať. Kto prvý nakopí všetky svoje karty?

Hra Topscent učí rozoznávať pachy a vône ovocia či zeleniny. Cvičenie, ktoré rozvíja tvárnosť mozgu vytváraním neurálnych spojení medzi mozgovým centrom emócií, zodpovedným za všetku radosť z vôní a chutí, a jazykovým centrom. Zahrajte si skvelú hru s rodinou a s priateľmi. Ideálny darček pre deti od 6 rokov.

Spoločenská hra obsahuje:
12 nádobiek s vôňami
96 obrázkových kariet
1 hracia kocka
návod s pravidlami

 

SKU 1162154
Značka SentoSphére
Krajina pôvodu Francúzsko
Odporúčaný vek od 6 rokov
EAN 3373910001335
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
SentoSphére
Francúzska parfumérka Véronique Debroise precestovala svet, aby pochopila rozdielne prístupy k zmyslovým pôžitkom. Zistila, že západná spoločnosť senzuálne vnímanie stále viac potláča – a pripravuje sa tým o pôžitky aj cenné skúsenosti. Založila preto SENTOSPHERE a začala vyrábať kreatívne sety, ktoré nás k vrodenej senzualite opäť priblížia. Pri výrobe dbá aj na ekológiu a trvalú udržateľnosť.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško