Lopta Tutti Frutti mini - slivka

Chutné ovocné dizajny malých lôpt na hranie Sunflex Tutti Frutti mini, ktoré sú vyrobené z mäkkého, odolného kaučuku, pôsobia ako vitamínová bomba na každom ihrisku. Ovocie sa dá hádzať, driblovať alebo kopať a vďaka svojmu štruktúrovanému povrchu sa veľmi dobre drží. Vďaka gumovému ventilu zostáva lopta vždy spoľahlivo nafúkaná. Neodporúča ... sa do nej hrýzť, ale je rozhodne úžasnou pastvou pre oči! Je to ideálna spoločníčka na hry pre deti vonku! Zahrajte si svoje obľúbené športové hry s kokosom, slivkou či broskyňou! 

čítať viac čítať menej

7.95€

Dostupné ihneď

7.95€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 40 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Chutné ovocné dizajny malých lôpt na hranie Sunflex Tutti Frutti mini, ktoré sú vyrobené z mäkkého, odolného kaučuku, pôsobia ako vitamínová bomba na každom ihrisku. Ovocie sa dá hádzať, driblovať alebo kopať a vďaka svojmu štruktúrovanému povrchu sa veľmi dobre drží. Vďaka gumovému ventilu zostáva lopta vždy spoľahlivo nafúkaná. Neodporúča sa do nej hrýzť, ale je rozhodne úžasnou pastvou pre oči! Je to ideálna spoločníčka na hry pre deti vonku! Zahrajte si svoje obľúbené športové hry s kokosom, slivkou či broskyňou! 

SKU 1161056
Značka Sunflex
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 6 rokov
EAN 4001078560584
Upozornenia Len pre domáce použitie. Odporúčaný tlak 0,1 bar. Pri nafukovaní lopty použiť navlhčenú ihlu.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško