Lopta plná vnemov Ballyhoo

Kam sa vyberú? Čo všetko dokážu?5 malých loptičiek v jednej veľkej MameSkáču, kolíšu sa, narážajú do seba, kotúľajú sa, pískajú ... Každá je iná. Hrboľatá, špicatá, s mäkkými hrotmi, s kvetinkami, vlnkami ... mnoho rôznych povrchov a textúr, vyrobené špeciálne pre malé rúčky na ohmatávanie a stimuláciu a rozvoj prvých ... vnemov. Strč tri dnu, vytiahni dve von. Je tu zilion kombinácií ako sa s touto rodinkou vyhrať. (skutočne, počítali sme to!)balenie 16.5 x 18.2 x 17.8 cm

čítať viac čítať menej

29.00€

Bežná cena 29.90€

Momentálne nedostupné

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Kam sa vyberú? Čo všetko dokážu?

5 malých loptičiek v jednej veľkej Mame

Skáču, kolíšu sa, narážajú do seba, kotúľajú sa, pískajú ... Každá je iná. Hrboľatá, špicatá, s mäkkými hrotmi, s kvetinkami, vlnkami ... mnoho rôznych povrchov a textúr, vyrobené špeciálne pre malé rúčky na ohmatávanie a stimuláciu a rozvoj prvých vnemov. Strč tri dnu, vytiahni dve von. Je tu zilion kombinácií ako sa s touto rodinkou vyhrať. (skutočne, počítali sme to!)

balenie 16.5 x 18.2 x 17.8 cm

SKU 1134855
Značka B.Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 6 mesiacov
EAN 062243248380
Upozornenia Čistiť len s použitím vlhkej handry. Uchovajte informácie pre ďalšie použitie.
B.Toys
Battat BATTAT je rodinná firma s vyše storočnou tradíciou. Ich poznávacím znamením je dôraz na nadčasovosť a edukatívny prínos hračiek pre deti. Aby si ich hračky mohol dovoliť naozaj každý, majú dômyselnú stratégiu, ako skĺbiť nízke náklady s férovými podmienkami výroby. Firma tiež priamo zo ziskov podporuje projekt vzdelávania detí z tretieho sveta (WE), ktorý založil len 12-ročný Craig Kielbirger.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou