Lopta mäkká Les Moustaches

Obľúbená mäkká loptička pre deti od 1 roka, vo výraznejších farbách a osobitom dizajne typickom pre značku Moulin Roty - svojím štýlom a spracovaním ideálna tak pre chlapcov, ako i dievčatká. Príjemná na dotyk a svojou veľkosťou vhodná do malých detských rúk. Hra s loptou u detí podporuje senzomotorické schopnosti ... či manuálnu zručnosť. Štýl a krásne vizuálne spracovanie zasa rozvíjajú zmysel pre estetické vnímanie. Materiálové zloženie: PVC koža a polyester neobsahujúci ftalát (v prípade potreby len utrieť vlhkou handričkou)Veľkosť: 10 cmOdporúčaný vek: 1 rok a viac

čítať viac čítať menej

7.28€

Bežná cena 7.50€

Momentálne nedostupné

7.50€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Obľúbená mäkká loptička pre deti od 1 roka, vo výraznejších farbách a osobitom dizajne typickom pre značku Moulin Roty - svojím štýlom a spracovaním ideálna tak pre chlapcov, ako i dievčatká. Príjemná na dotyk a svojou veľkosťou vhodná do malých detských rúk.

Hra s loptou u detí podporuje senzomotorické schopnosti či manuálnu zručnosť. Štýl a krásne vizuálne spracovanie zasa rozvíjajú zmysel pre estetické vnímanie.

Materiálové zloženie: PVC koža a polyester neobsahujúci ftalát (v prípade potreby len utrieť vlhkou handričkou)

Veľkosť: 10 cm

Odporúčaný vek: 1 rok a viac

SKU 1173969
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 3575676665107
Kód produktu 32.666510
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško