Lopta Čísla 15cm

Obľúbená mäkká lopta pre deti od 2 rokov, vo veselých farbách a hravých motívoch s číslicami, v osobitom dizajne značky Haba, svojím štýlom a prevedením ideálna pre chlapcov, alebo dievčatá. Príjemná na dotyk a svojou veľkosťou ideálna do malých detských rúk! Hra s loptou u detí podporuje senzomotorické schopnosti či ... manuálnu zručnosť. Štýl a vizuálne spracovanie zasa rozvíjajú zmysel pre estetické vnímanie. Materiálové zloženie: plast (v prípade potreby len utrieť vlhkou handričkou) Veľkosť: 15 cm Odporúčaný vek: 2 roky a viac

čítať viac čítať menej

3.04€

Bežná cena 3.20€

Momentálne nedostupné

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Obľúbená mäkká lopta pre deti od 2 rokov, vo veselých farbách a hravých motívoch s číslicami, v osobitom dizajne značky Haba, svojím štýlom a prevedením ideálna pre chlapcov, alebo dievčatá. Príjemná na dotyk a svojou veľkosťou ideálna do malých detských rúk!

Hra s loptou u detí podporuje senzomotorické schopnosti či manuálnu zručnosť. Štýl a vizuálne spracovanie zasa rozvíjajú zmysel pre estetické vnímanie.

Materiálové zloženie: plast (v prípade potreby len utrieť vlhkou handričkou)

Veľkosť: 15 cm

Odporúčaný vek: 2 roky a viac

SKU 1161887
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 4010168219400
Kód produktu 36.301996
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou