Doprava zadarmo pre registrovaných: kód TOYE19D

Lopatka Baby červená

S touto lopatkou postavíte z piesku nielen na pláži, ale aj vo svjom chutnom malom pieskovisku tie najúžasnejšie výtvory! Lopatka je vyrobená z kvalitného, pevného a odolného plastu bez vtalátov, preto sa nemusíte báť. Lopatka vydrží aj menej ohľaduplné zaobchádzanie. Dĺžka lopatky: 16cmFirma Haba patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Všetky ich hračky pomáhajú rozvíjať detskú tvorivosť, fantáziu, zručnosti a sú vyrobené zo 100% prírodných nezávadných a pre deti neškodlivých materiálov. Zároveň venuje vysokú pozornosť ochrane životného prostredia.

1.83€

Bežná cena 1.99€

Momentálne nedostupné

1.83€

Bežná cena 1.99€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

S touto lopatkou postavíte z piesku nielen na pláži, ale aj vo svjom chutnom malom pieskovisku tie najúžasnejšie výtvory! Lopatka je vyrobená z kvalitného, pevného a odolného plastu bez vtalátov, preto sa nemusíte báť. Lopatka vydrží aj menej ohľaduplné zaobchádzanie.

Dĺžka lopatky: 16cm

Firma Haba patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Všetky ich hračky pomáhajú rozvíjať detskú tvorivosť, fantáziu, zručnosti a sú vyrobené zo 100% prírodných nezávadných a pre deti neškodlivých materiálov. Zároveň venuje vysokú pozornosť ochrane životného prostredia.

Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 4010168233628
Kód produktu 36.303601
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou