Lopata do piesku modrá

Základný nástroj na dokonalé hrady z piesku. Modrá plastová lopata ma dlhšiu rúčku, vďaka čomu s ňou dokážete hĺbiť aj väčšie jamy. Horná časť je prispôsobená úchopu detskej rúčky. Je vyrobená z plastu.Hra v piesku podporuje rozvoj hrubej motoriky u detí, trénuje ich zručnosť, logiku i priestorové myslenie.

4.54€

Bežná cena 4.99€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Základný nástroj na dokonalé hrady z piesku.

Modrá plastová lopata ma dlhšiu rúčku, vďaka čomu s ňou dokážete hĺbiť aj väčšie jamy. Horná časť je prispôsobená úchopu detskej rúčky. Je vyrobená z plastu.

Hra v piesku podporuje rozvoj hrubej motoriky u detí, trénuje ich zručnosť, logiku i priestorové myslenie.

SKU 1175016
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 6943478022126
Kód produktu 38.4060
Upozornenia Vhodné pre deti od 18 mesiacov.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou