Lopata do piesku modrá

Základný nástroj na dokonalé hrady z piesku. Modrá plastová lopata ma dlhšiu rúčku, vďaka čomu s ňou dokážete hĺbiť aj väčšie jamy. Horná časť je prispôsobená úchopu detskej rúčky. Je vyrobená z plastu.Hra v piesku podporuje rozvoj hrubej motoriky u detí, trénuje ich zručnosť, logiku i priestorové myslenie.

4.54€

Bežná cena 4.99€

Dostupné ihneď

4.99€

Rezervujte v 9 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Základný nástroj na dokonalé hrady z piesku.

Modrá plastová lopata ma dlhšiu rúčku, vďaka čomu s ňou dokážete hĺbiť aj väčšie jamy. Horná časť je prispôsobená úchopu detskej rúčky. Je vyrobená z plastu.

Hra v piesku podporuje rozvoj hrubej motoriky u detí, trénuje ich zručnosť, logiku i priestorové myslenie.

SKU 1175016
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 6943478022126
Kód produktu 38.4060
Upozornenia Vhodné pre deti od 18 mesiacov.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško