Lokomotíva na baterky farebná

Roztomilá farebná lokomotíva na baterky z dielne značky Hape, ktorá sa hodí ako darček tak chlapcom, ako i dievčatám.Hra s ňou u detí podporuje rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie oko-ruka, audiovizuálneho vnímania, ale aj fantázie a predstavivosti.Lokomotíva má zabudovaný motor, ktorý ju potiahne aj do kopca, pričom tlačidlo zapnutia ... a vypnutia je vyrobené tak, aby ho dokázala stlačiť aj drobná detská ruka. Hračka je tiež skvelým doplnkom ku koľajnicovej dráhe Hape.Materiálové zloženie: odolný a zdravotne nezávadný termoplast a farby na báze rastlinných atramentovRozmery lokomotívy: 10 cmRozmery balenia: 15 x 10 x 5 cmOdporúčaný vek: 3 roky a viacLokomotíva na svoj chod potrebuje 2 ks AAA batérií, ktoré však nie sú súčasťou balenia.

čítať viac čítať menej

9.09€

Bežná cena 9.99€

Dostupné ihneď

9.99€

Rezervujte v 10 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Roztomilá farebná lokomotíva na baterky z dielne značky Hape, ktorá sa hodí ako darček tak chlapcom, ako i dievčatám.

Hra s ňou u detí podporuje rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie oko-ruka, audiovizuálneho vnímania, ale aj fantázie a predstavivosti.

Lokomotíva má zabudovaný motor, ktorý ju potiahne aj do kopca, pričom tlačidlo zapnutia a vypnutia je vyrobené tak, aby ho dokázala stlačiť aj drobná detská ruka. Hračka je tiež skvelým doplnkom ku koľajnicovej dráhe Hape.

Materiálové zloženie: odolný a zdravotne nezávadný termoplast a farby na báze rastlinných atramentov

Rozmery lokomotívy: 10 cm

Rozmery balenia: 15 x 10 x 5 cm

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

Lokomotíva na svoj chod potrebuje 2 ks AAA batérií, ktoré však nie sú súčasťou balenia.
SKU 1174739
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 6943478021785
Kód produktu 38.3820
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško