Lokomotíva na baterky farebná

Roztomilá farebná lokomotíva na baterky z dielne značky Hape, ktorá sa hodí ako darček tak chlapcom, ako i dievčatám.Hra s ňou u detí podporuje rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie oko-ruka, audiovizuálneho vnímania, ale aj fantázie a predstavivosti.Lokomotíva má zabudovaný motor, ktorý ju potiahne aj do kopca, pričom tlačidlo zapnutia a vypnutia je vyrobené tak, aby ho dokázala stlačiť aj drobná detská ruka. Hračka je tiež skvelým doplnkom ku koľajnicovej dráhe Hape.Materiálové zloženie: odolný a zdravotne nezávadný termoplast a farby na báze rastlinných atramentovRozmery lokomotívy: 10 cmRozmery balenia: 15 x 10 x 5 cmOdporúčaný vek: 3 roky a viacLokomotíva na svoj chod potrebuje 2 ks AAA batérií, ktoré však nie sú súčasťou balenia.

8.89€

Bežná cena 9.99€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

9.99€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Finálna cena produktu môže byť pri prevzatí na predajni nižšia ako cena uvedená na eshope

Roztomilá farebná lokomotíva na baterky z dielne značky Hape, ktorá sa hodí ako darček tak chlapcom, ako i dievčatám.

Hra s ňou u detí podporuje rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie oko-ruka, audiovizuálneho vnímania, ale aj fantázie a predstavivosti.

Lokomotíva má zabudovaný motor, ktorý ju potiahne aj do kopca, pričom tlačidlo zapnutia a vypnutia je vyrobené tak, aby ho dokázala stlačiť aj drobná detská ruka. Hračka je tiež skvelým doplnkom ku koľajnicovej dráhe Hape.

Materiálové zloženie: odolný a zdravotne nezávadný termoplast a farby na báze rastlinných atramentov

Rozmery lokomotívy: 10 cm

Rozmery balenia: 15 x 10 x 5 cm

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

Lokomotíva na svoj chod potrebuje 2 ks AAA batérií, ktoré však nie sú súčasťou balenia.
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 6943478021785
Kód produktu 38.3820
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou