Logická hra s predlohami Trojuholník

Didaktická a zároveň zábavná hra, ktorej zmyslom je podľa predlôh na kartičkách správne poskladať jednotlivé farebné tehličky do rozličných geometrických tvarov. Obsahuje 20 obojstranný kartičiek so zadaniami (z jednej strany rôznofarebnými, z druhej jednofarebnými) a deti trénuje nielen v jemnej motorike, v koordinácií očí a rúk, v priestorovej predstavivosti a logickom myslení, ale aj vizuálnom vnímaní ... a tvorivosti. Materiálové zloženie: odolná preglejka a tvrdý kartónový papier Hmotnosť: 0,64 kg Rozmery balenia: 25 x 16 x 10 cm 

čítať viac čítať menej

19.90€

Dostupné ihneď

19.90€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Didaktická a zároveň zábavná hra, ktorej zmyslom je podľa predlôh na kartičkách správne poskladať jednotlivé farebné tehličky do rozličných geometrických tvarov.

Obsahuje 20 obojstranný kartičiek so zadaniami (z jednej strany rôznofarebnými, z druhej jednofarebnými) a deti trénuje nielen v jemnej motorike, v koordinácií očí a rúk, v priestorovej predstavivosti a logickom myslení, ale aj vizuálnom vnímaní a tvorivosti.

Materiálové zloženie: odolná preglejka a tvrdý kartónový papier

Hmotnosť: 0,64 kg

Rozmery balenia: 25 x 16 x 10 cm 

SKU 1171336
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 4013594579247
Kód produktu 48 57924
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško