Logická hra Nastrkovanie s predlohami

Logická hra z dielne značky Haba, ktorá spočíva vo vyskladaní situácie podľa kartičkovej predlohy priloženej v balení. Vhodné ako darček tak pre chlapcov, ako i dievčatá! Praca s touto sadou podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, manuálnu zručnosť, priestorové a vizuálne myslenie a predstavivosť. Obsahom balenia je 20 šablón ... s rôznym stupňom náročnosti, 18 kúskov skladačky a návod s riešeniami. Materiálové zloženie: drevo Rozmery: 22,5 x 22,5 cm Odporúčaný vek: 2 - 6 rokov

čítať viac čítať menej

37.73€

Bežná cena 38.90€

Dostupné ihneď

Garantujeme doručenie do Vianoc na objednávky dokončené do 18.12. 12:00

38.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Logická hra z dielne značky Haba, ktorá spočíva vo vyskladaní situácie podľa kartičkovej predlohy priloženej v balení. Vhodné ako darček tak pre chlapcov, ako i dievčatá!

Praca s touto sadou podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, manuálnu zručnosť, priestorové a vizuálne myslenie a predstavivosť.

Obsahom balenia je 20 šablón s rôznym stupňom náročnosti, 18 kúskov skladačky a návod s riešeniami.

Materiálové zloženie: drevo

Rozmery: 22,5 x 22,5 cm

Odporúčaný vek: 2 - 6 rokov

SKU 1130097
Značka Haba
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 4010168056753
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško