Loďka Speed

Milá loďka aj s odvážnym kapitánom Duckom. Skvelá hračka do vane, bazéna či na pláž. Vhodné pre chlapcov aj pre dievčatá od 2 rokov.Hračky americkej značky Green Toys sú vyrobené zo stopercentne recyklovateľných plastov, neobsahujú BPA, PVC, ftaláty ani iné škodlivé látky. Primárnym zdrojom ich materiálov sú recyklované fľaše od ... mlieka - spoločnosť Green Toys takto využila už viac než 15 miliónov použitých fliaš! Hračky Green Toys sú vhodné aj na umývanie v umývačke riadu.Rozmery: 6 x 8,7 x 13 cm 

čítať viac čítať menej

15.90€

Dostupné ihneď

15.90€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Milá loďka aj s odvážnym kapitánom Duckom. Skvelá hračka do vane, bazéna či na pláž. Vhodné pre chlapcov aj pre dievčatá od 2 rokov.

Hračky americkej značky Green Toys sú vyrobené zo stopercentne recyklovateľných plastov, neobsahujú BPA, PVC, ftaláty ani iné škodlivé látky. Primárnym zdrojom ich materiálov sú recyklované fľaše od mlieka - spoločnosť Green Toys takto využila už viac než 15 miliónov použitých fliaš! Hračky Green Toys sú vhodné aj na umývanie v umývačke riadu.

Rozmery: 6 x 8,7 x 13 cm 

SKU 1162551
Značka Green Toys
Krajina pôvodu USA
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 816409011024
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško