Loďka plachetnica Giggy

Hurá na vodu s krásnou a zábavnou plachetnicou Giggy! Táto loďka sa môže pochváliť nie len zaujímavým a autentickým dizajnom, ale tiež výbornými plavebnými vlastnosťami.Plachetnica Giggy si hravo poradí s každou vodnou plochou. Vypusťte ju na jazere, v bazéne či dokonca na mori - vďaka špeciálnemu náteru táto hračkárska loď bez problémov ... odolá aj slanej vode. S nastaviteľným sťažňom a konštrukciou, ktorá sa len tak neprevráti, detská loďka Giggy má všetky atribúty ideálnej hračky pre chlapcov, ale aj dievčatá, ktoré majú rady hry na vode.Rozmery: 24 x 32 cm

čítať viac čítať menej

32.50€

Dostupné ihneď

32.50€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Hurá na vodu s krásnou a zábavnou plachetnicou Giggy! Táto loďka sa môže pochváliť nie len zaujímavým a autentickým dizajnom, ale tiež výbornými plavebnými vlastnosťami.

Plachetnica Giggy si hravo poradí s každou vodnou plochou. Vypusťte ju na jazere, v bazéne či dokonca na mori - vďaka špeciálnemu náteru táto hračkárska loď bez problémov odolá aj slanej vode. S nastaviteľným sťažňom a konštrukciou, ktorá sa len tak neprevráti, detská loďka Giggy má všetky atribúty ideálnej hračky pre chlapcov, ale aj dievčatá, ktoré majú rady hry na vode.

Rozmery: 24 x 32 cm

SKU 1161947
Značka Guenther
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 4001664018024
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško