Little Friends príslušenstvo Periny

Bábiky z rodiny Little Friends sú ľudia, ako každý iný. Keď sa na oblohe objavia hviezdičky, tiež sa túžia zahniezdiť do mäkučkého pelieška z perinky a vankúšika! Táto sada posteľného príslušenstva je skvelým doplnkom pre váš domček pre bábiky Little Friends. Rozmery perinky: 10,2 x 12,7 cm Materiál: polyester

6.60€

Bežná cena 6.95€

Dostupné ihneď

6.95€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Bábiky z rodiny Little Friends sú ľudia, ako každý iný. Keď sa na oblohe objavia hviezdičky, tiež sa túžia zahniezdiť do mäkučkého pelieška z perinky a vankúšika! Táto sada posteľného príslušenstva je skvelým doplnkom pre váš domček pre bábiky Little Friends.

Rozmery perinky: 10,2 x 12,7 cm

Materiál: polyester

SKU 1162340
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4010168212036
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško