Little Friends Pes Lucky

Lucky je naozaj šťastný pes! Patrí k rodinke Little Friends a s vlastnou búdou aj tromi drevenými kostičkami je pripravený okamžite sa nasťahovať vedľa vášho domčeka pre bábiky.Veľkosť: 5 cm

13.48€

Bežná cena 13.90€

Dostupné ihneď

13.90€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Lucky je naozaj šťastný pes! Patrí k rodinke Little Friends a s vlastnou búdou aj tromi drevenými kostičkami je pripravený okamžite sa nasťahovať vedľa vášho domčeka pre bábiky.

Veľkosť: 5 cm

SKU 1161904
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4010168220154
Kód produktu 36 302091
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško