Little Friends domček Sunshine

Domček pre bábiky zo série Little Friends od nemeckého výrobcu Haba ponúka výborné prostredie pre kreatívnu a vždy originálnu hru. Zariaďte ho roztomilým nábytkom a premeňte na útulný domov pre malé bábiky a postavičky! Krásny domček pre bábiky Villa Sunshine obsahuje štyri izby a je veľmi stabilný. Vďaka nemu bude táto obľúbená hra ... pre dievčatá ešte o čosi zábavnejšia. Ideálny darček pre deti od 3 rokov.Domček neobsahuje nábytok.

čítať viac čítať menej

62.34€

Bežná cena 103.90€

Dostupné ihneď

103.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Domček pre bábiky zo série Little Friends od nemeckého výrobcu Haba ponúka výborné prostredie pre kreatívnu a vždy originálnu hru. Zariaďte ho roztomilým nábytkom a premeňte na útulný domov pre malé bábiky a postavičky! 

Krásny domček pre bábiky Villa Sunshine obsahuje štyri izby a je veľmi stabilný. Vďaka nemu bude táto obľúbená hra pre dievčatá ešte o čosi zábavnejšia.

Ideálny darček pre deti od 3 rokov.

Domček neobsahuje nábytok.

SKU 1162339
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4010168220925
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško