Little Friends Dom na strome

Skutočný domček na strome je pýchou každého dieťaťa! K dispozícii je pohodlná odnímateľná hojdacia sieť, visiace lano, po ktorom sa dá liezť, hojdačka i veľká plošina, na ktorej môžete s kamarátmi tráviť čas pri spoločných hrách. Čo viac si môže dieťa priať?Ideálna hračka na tréning jemnej detskej motoriky i koordinácie ... pohybov očí a rúk, ako aj vizuálneho a priestorového vnímania, fantázie, predstavivosti i slovnej zásoby pri tvorbe vlastných príbehov.Materiálové zloženie: drevené dosky z masívneho dreva, textil a zdravotne nezávadné atramentyRozmery v rozloženom stave: cca 38 x 28 x 14 cmUpozornenie: figúrky nie sú súčasťou balenia 

čítať viac čítať menej

31.91€

Bežná cena 32.90€

Dostupné ihneď

32.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Skutočný domček na strome je pýchou každého dieťaťa! K dispozícii je pohodlná odnímateľná hojdacia sieť, visiace lano, po ktorom sa dá liezť, hojdačka i veľká plošina, na ktorej môžete s kamarátmi tráviť čas pri spoločných hrách. Čo viac si môže dieťa priať?

Ideálna hračka na tréning jemnej detskej motoriky i koordinácie pohybov očí a rúk, ako aj vizuálneho a priestorového vnímania, fantázie, predstavivosti i slovnej zásoby pri tvorbe vlastných príbehov.

Materiálové zloženie: drevené dosky z masívneho dreva, textil a zdravotne nezávadné atramenty

Rozmery v rozloženom stave: cca 38 x 28 x 14 cm

Upozornenie: figúrky nie sú súčasťou balenia 

SKU 1173075
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4010168236407
Kód produktu 36.303886
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško