Little Friends bábika Naomi

Naomi je so svojimi krásnymi kvietkovanými šatami, ružovými líčkami a večným úsmevom na perách jednou z najroztomilejších bábik z Little Friends rodinky!  Bábiky Little Friends renomovaného nemeckého výrobcu hračiek Haba sú z hebkého ohybného plastu a možnosti hry s nimi sú takmer nekonečné. Kovové vystuženie vnútri zabezpečuje ohybnosť bábiky.Materiálové zloženie: ... kov a plastOdporúčaný vek: 3 roky a viacVeľkosť bábiky: 9,5 cmUpozornenie: Nevhodné pre deti mladšie ako 3 roky z dôvodu obsahu malých častí.

čítať viac čítať menej

9.69€

Bežná cena 9.99€

Dostupné ihneď

9.99€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Naomi je so svojimi krásnymi kvietkovanými šatami, ružovými líčkami a večným úsmevom na perách jednou z najroztomilejších bábik z Little Friends rodinky! 

Bábiky Little Friends renomovaného nemeckého výrobcu hračiek Haba sú z hebkého ohybného plastu a možnosti hry s nimi sú takmer nekonečné. Kovové vystuženie vnútri zabezpečuje ohybnosť bábiky.

Materiálové zloženie: kov a plast

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

Veľkosť bábiky: 9,5 cm

Upozornenie: Nevhodné pre deti mladšie ako 3 roky z dôvodu obsahu malých častí.

SKU 1173396
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4010168226422
Kód produktu 36.302801
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško