Little Friends bábika Matze

Ohybná bábika - chlapček Matze, z dielne značky Haba, ktorá je síce drobná, ale za to sa s ňou zaručene nudiť nebudete!Kovové vystuženie v jej vnútri zabezpečuje jej ohybnosť.Materiálové zloženie: kov a plastOdporúčaný vek: 3 roky a viacVeľkosť bábiky: 9,5 cmUpozornenie: Nevhodné pre deti mladšie ako 3 roky z dôvodu ... obsahu malých častí.

čítať viac čítať menej

9.60€

Bežná cena 9.90€

Dostupné ihneď

9.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Ohybná bábika - chlapček Matze, z dielne značky Haba, ktorá je síce drobná, ale za to sa s ňou zaručene nudiť nebudete!

Kovové vystuženie v jej vnútri zabezpečuje jej ohybnosť.

Materiálové zloženie: kov a plast

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

Veľkosť bábiky: 9,5 cm

Upozornenie: Nevhodné pre deti mladšie ako 3 roky z dôvodu obsahu malých častí.

SKU 1151689
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4010168211985
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško