Lietajúci tanier

Lietajúci tanier EcoSaucer sa vznáša so správnou zelenou...Keď príde na šetrnosť k životnému prostrediu, je čas vybrať si z rady Greentoys. Je vyrábaná v USA solídne z recyklovaných plastových nádob na mlieko, ktoré šetria energiu a znižujú emisie skleníkových plynov.Vytvorený zo 100 % recyklovaného plastu. 130 gramový lietajúci tanier má ... optimálnu hmotnosť na dlšie dráhy doletu. Softové hrany umožňujú ľahké uchytenie. Obal zo 100 % recyklovaného materiálu, potlačený sójovými farbami.Ø 23 cm

čítať viac čítať menej

10.90€

Dostupné ihneď

10.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Lietajúci tanier EcoSaucer sa vznáša so správnou zelenou...

Keď príde na šetrnosť k životnému prostrediu, je čas vybrať si z rady Greentoys. Je vyrábaná v USA solídne z recyklovaných plastových nádob na mlieko, ktoré šetria energiu a znižujú emisie skleníkových plynov.

Vytvorený zo 100 % recyklovaného plastu. 130 gramový lietajúci tanier má optimálnu hmotnosť na dlšie dráhy doletu. Softové hrany umožňujú ľahké uchytenie. Obal zo 100 % recyklovaného materiálu, potlačený sójovými farbami.

Ø 23 cm

SKU 1115990
Značka Green Toys
Krajina pôvodu USA
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 793573550347
Green Toys
Nechali by ste svoje deti hrať sa s odpadkami? S tými, ktoré v GREEN TOYS menia na autíčka, loďky či čajové sety pre bábiky určite áno. Recyklovali už vyše 50 miliónov fliaš od mlieka a 100% ekologické sú aj ich obaly, vrátane potlače. Hračky aj ich komponenty sa vyrábajú priamo v USA – zakladatelia firmy totiž chcú osobne kontrolovať ich kvalitu a nezávadnosť.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško