Lietadlo Myland mini

Toto originálne a farebné mini lietadielko s posádkou je pripravené na odlet! Pomôžeš mu k oblakom?Má točiace sa kolieska, takže ho neodradí žiaden povrch, jeho veľkosť je ideálna aj do malých detských rúk, manipulácia s ním je preto bezproblémová. Poteší nielen chlapcov, ale aj dievčatá, podporí ich detskú motoriku, úchop, ... koordináciu oko-ruka, fantáziu, predstavivosť, trpezlivosť, alebo v ňom vzbudí zvedavosť či záujem o samostatnú hru. Hry a hračky americkej značky Kid O spĺňaju všetky bezpečnostné a zdravotné smernice. Vyznačujú sa minimalistickým a unikátnym dizajnom;  ich obaly sú vyrábané zo 100 % recyklovaného materiálu.  Rozmery lietadla: 11,7 x 14,5 x 8,4 cmOdporúčaný vek: 1 rok a viacUpozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jeden z dostupných vizuálnych prevedení lietadielok, pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber motívu bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane v prípade, že vami zvolený motív nebude skladom.

čítať viac čítať menej

9.99€

Dostupné ihneď

9.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Toto originálne a farebné mini lietadielko s posádkou je pripravené na odlet! Pomôžeš mu k oblakom?

Má točiace sa kolieska, takže ho neodradí žiaden povrch, jeho veľkosť je ideálna aj do malých detských rúk, manipulácia s ním je preto bezproblémová. Poteší nielen chlapcov, ale aj dievčatá, podporí ich detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, fantáziu, predstavivosť, trpezlivosť, alebo v ňom vzbudí zvedavosť či záujem o samostatnú hru.

Hry a hračky americkej značky Kid O spĺňaju všetky bezpečnostné a zdravotné smernice. Vyznačujú sa minimalistickým a unikátnym dizajnom;  ich obaly sú vyrábané zo 100 % recyklovaného materiálu. 

Rozmery lietadla: 11,7 x 14,5 x 8,4 cm

Odporúčaný vek: 1 rok a viac

Upozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jeden z dostupných vizuálnych prevedení lietadielok, pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber motívu bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane v prípade, že vami zvolený motív nebude skladom.

SKU 1171849
Značka Kid O
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 843583004412
Kód produktu 316.0473
Upozornenia Odstráňte obal predtým než dáte hračku dieťaťu.
Kid O
Americká značka Kid O u detí podporuje kreativitu a predstavivosť, schopnosť pozorovania a objavovania či intuitívne vnímanie. Vyznačuje sa minimalistickým, nadčasovým a originálnym dizajnom, lákavým už na prvý pohľad. Kid O verí, že pre deti je najväčšou zábavou objavovanie nových vecí a podľa toho aj navrhuje svoje produkty. Všetky hračky Kid O sú vyrábané s ohľadom na maximálnu bezpečnosť a nezávadnosť, takže sú vhodné už pre tých najmenších.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško