Lietadlo 14cm

Žiadnemu malému pilotovi nesmie chýbať kovové lietadielko na zotrvačný motor. Vyberte sa na prieskum terénu, odvezte dovolenkárov na maličký ostrov uprostred oceánu alebo doprajte priateľom vyhliadkovú jazdu nad mestom. Fantázii sa predsa medze nekladú. Upozornenie: Lietadlo je dostupné vo viacerých farebných prevedeniach (červená, žltá, biela, sivá, zelená a modrá). Požadovanú ... farbu, prosím, uveďte do poznámky pri objednávke. Ak tak neurobíte, výber farby bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane v prípade, že vami zvolená farba nebude skladom. Veľkosť lietadla: 14 cmOdporúčaný vek: 3 roky a viac

čítať viac čítať menej

7.95€

Dostupné ihneď

7.95€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Žiadnemu malému pilotovi nesmie chýbať kovové lietadielko na zotrvačný motor. Vyberte sa na prieskum terénu, odvezte dovolenkárov na maličký ostrov uprostred oceánu alebo doprajte priateľom vyhliadkovú jazdu nad mestom. Fantázii sa predsa medze nekladú.

Upozornenie: Lietadlo je dostupné vo viacerých farebných prevedeniach (červená, žltá, biela, sivá, zelená a modrá). Požadovanú farbu, prosím, uveďte do poznámky pri objednávke. Ak tak neurobíte, výber farby bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane v prípade, že vami zvolená farba nebude skladom. 

Veľkosť lietadla: 14 cm

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

SKU 1175227
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594121248
Kód produktu 48.12124
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško