Lietadielko modré

Brázdite oblohu štýlovo. Preleťte sa v tomto hravom a dravom vrtuľovom lietadielku. Aké by to asi bolo, keby ste sa mohli posadiť do pilotnej kabíny ozajstného veľkého lietadla?Hlavné materiály: drevo, farby na vodnej báze, kov, PP

9.39€

Bežná cena 9.99€

Dostupné ihneď

9.99€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Brázdite oblohu štýlovo. Preleťte sa v tomto hravom a dravom vrtuľovom lietadielku. Aké by to asi bolo, keby ste sa mohli posadiť do pilotnej kabíny ozajstného veľkého lietadla?

Hlavné materiály: drevo, farby na vodnej báze, kov, PP

SKU 1160798
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 6943478014107
Upozornenia Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre prípad potreby. Dekorácie a farby sa môžu líšiť.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško