Lanovka na kľúčik

Detailne prepracovaná lanovka na kľúčik v rôznych farebných prevedeniach z dielne českých výrobcov firmy Kovap rozžiari oči nielen tým najmenším. Poteší deti, ale aj ich rodičov, ktorí si zaspomínajú na detstvo, kedy sa touto hračkou hrali. Pohon lanovky zabezpečuje perový strojček na kľúčik, ktorý je vybavený brzdou. Vďaka tomu lanovka ... vie jazdiť na povrázku, ktorý je súčasťou balenia. Je schopná prejsť až štyri metre s maximálnym prevýšením okolo pol metra. Okrem zábavy si deti pri hre precvičujú jemnú motoriku, koordináciu pohybov a vďaka funkčnému mechanizmu deti lepšie pochopia princíp fungovania a významu skutočnej lanovky. Hračka je odporúčaná pre deti od 5 rokov. Vďaka certifikátu „Bezpečná hračka“ sa radí medzi nezávadné a bezpečné hračky pre chlapcov aj dievčatá. Rozmery: 10 × 7,5 cm Firma Kovap je tradičný český výrobca plechových mechanických hračiek, ktoré svoju kvalitu potvrdzujú výrobou trvajúcou niekoľko desaťročí. Hračky sú vyrábané z oceľového plechu, ktorý je povrchovo upravený ekologicky a zdravotne nezávadnými farbami. Plasty sú využívané len minimálne, nakoľko v záujme firmy Kovap je šetrenie životného prostredia. Vzhľadom k materiálom sú hračky pevné a odolné aj pri menej šetrnom zaobchádzaní. Práve odolnosť a takmer identická podobnosť so skutočnými strojmi stojí za úspechom poctivých českých hračiek Kovap. Výrobky firmy Kovap poznajú zákazníci nielen na Slovensku a v Čechách, ale aj v mnohých ďalších Európskych krajinách, USA, Kanade a Austrálii.

čítať viac čítať menej

32.90€

Momentálne nedostupné

32.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Detailne prepracovaná lanovka na kľúčik v rôznych farebných prevedeniach z dielne českých výrobcov firmy Kovap rozžiari oči nielen tým najmenším. Poteší deti, ale aj ich rodičov, ktorí si zaspomínajú na detstvo, kedy sa touto hračkou hrali.

Pohon lanovky zabezpečuje perový strojček na kľúčik, ktorý je vybavený brzdou. Vďaka tomu lanovka vie jazdiť na povrázku, ktorý je súčasťou balenia. Je schopná prejsť až štyri metre s maximálnym prevýšením okolo pol metra.

Okrem zábavy si deti pri hre precvičujú jemnú motoriku, koordináciu pohybov a vďaka funkčnému mechanizmu deti lepšie pochopia princíp fungovania a významu skutočnej lanovky. Hračka je odporúčaná pre deti od 5 rokov.

Vďaka certifikátu „Bezpečná hračka“ sa radí medzi nezávadné a bezpečné hračky pre chlapcov aj dievčatá.

Rozmery: 10 × 7,5 cm

Firma Kovap je tradičný český výrobca plechových mechanických hračiek, ktoré svoju kvalitu potvrdzujú výrobou trvajúcou niekoľko desaťročí. Hračky sú vyrábané z oceľového plechu, ktorý je povrchovo upravený ekologicky a zdravotne nezávadnými farbami. Plasty sú využívané len minimálne, nakoľko v záujme firmy Kovap je šetrenie životného prostredia. Vzhľadom k materiálom sú hračky pevné a odolné aj pri menej šetrnom zaobchádzaní. Práve odolnosť a takmer identická podobnosť so skutočnými strojmi stojí za úspechom poctivých českých hračiek Kovap. Výrobky firmy Kovap poznajú zákazníci nielen na Slovensku a v Čechách, ale aj v mnohých ďalších Európskych krajinách, USA, Kanade a Austrálii.

Značka Kovap
Krajina pôvodu Česko
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 8594988006212
Kód produktu 119 0621
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou