Lanovka na kľúčik

Detailne prepracovaná lanovka na kľúčik v rôznych farebných prevedeniach z dielne českých výrobcov firmy Kovap rozžiari oči nielen tým najmenším. Poteší deti, ale aj ich rodičov, ktorí si zaspomínajú na detstvo, kedy sa touto hračkou hrali. Pohon lanovky zabezpečuje perový strojček na kľúčik, ktorý je vybavený brzdou. Vďaka tomu lanovka ... vie jazdiť na povrázku, ktorý je súčasťou balenia. Je schopná prejsť až štyri metre s maximálnym prevýšením okolo pol metra. Okrem zábavy si deti pri hre precvičujú jemnú motoriku, koordináciu pohybov a vďaka funkčnému mechanizmu deti lepšie pochopia princíp fungovania a významu skutočnej lanovky. Hračka je odporúčaná pre deti od 5 rokov. Vďaka certifikátu „Bezpečná hračka“ sa radí medzi nezávadné a bezpečné hračky pre chlapcov aj dievčatá. Rozmery: 10 × 7,5 cm Firma Kovap je tradičný český výrobca plechových mechanických hračiek, ktoré svoju kvalitu potvrdzujú výrobou trvajúcou niekoľko desaťročí. Hračky sú vyrábané z oceľového plechu, ktorý je povrchovo upravený ekologicky a zdravotne nezávadnými farbami. Plasty sú využívané len minimálne, nakoľko v záujme firmy Kovap je šetrenie životného prostredia. Vzhľadom k materiálom sú hračky pevné a odolné aj pri menej šetrnom zaobchádzaní. Práve odolnosť a takmer identická podobnosť so skutočnými strojmi stojí za úspechom poctivých českých hračiek Kovap. Výrobky firmy Kovap poznajú zákazníci nielen na Slovensku a v Čechách, ale aj v mnohých ďalších Európskych krajinách, USA, Kanade a Austrálii.

čítať viac čítať menej

32.90€

Dostupné na predajni

32.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Detailne prepracovaná lanovka na kľúčik v rôznych farebných prevedeniach z dielne českých výrobcov firmy Kovap rozžiari oči nielen tým najmenším. Poteší deti, ale aj ich rodičov, ktorí si zaspomínajú na detstvo, kedy sa touto hračkou hrali.

Pohon lanovky zabezpečuje perový strojček na kľúčik, ktorý je vybavený brzdou. Vďaka tomu lanovka vie jazdiť na povrázku, ktorý je súčasťou balenia. Je schopná prejsť až štyri metre s maximálnym prevýšením okolo pol metra.

Okrem zábavy si deti pri hre precvičujú jemnú motoriku, koordináciu pohybov a vďaka funkčnému mechanizmu deti lepšie pochopia princíp fungovania a významu skutočnej lanovky. Hračka je odporúčaná pre deti od 5 rokov.

Vďaka certifikátu „Bezpečná hračka“ sa radí medzi nezávadné a bezpečné hračky pre chlapcov aj dievčatá.

Rozmery: 10 × 7,5 cm

Firma Kovap je tradičný český výrobca plechových mechanických hračiek, ktoré svoju kvalitu potvrdzujú výrobou trvajúcou niekoľko desaťročí. Hračky sú vyrábané z oceľového plechu, ktorý je povrchovo upravený ekologicky a zdravotne nezávadnými farbami. Plasty sú využívané len minimálne, nakoľko v záujme firmy Kovap je šetrenie životného prostredia. Vzhľadom k materiálom sú hračky pevné a odolné aj pri menej šetrnom zaobchádzaní. Práve odolnosť a takmer identická podobnosť so skutočnými strojmi stojí za úspechom poctivých českých hračiek Kovap. Výrobky firmy Kovap poznajú zákazníci nielen na Slovensku a v Čechách, ale aj v mnohých ďalších Európskych krajinách, USA, Kanade a Austrálii.

SKU 1101272
Značka Kovap
Krajina pôvodu Česko
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 8594988006212
Kód produktu 119 0621
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško