Lama Plopper

Lama Plopper je pripravená na útok! Umiestnite mäkkú penovú loptičku do jej otvorených úst, namierte na cieľ a prudko stlačte jej bruško. V tú chvíľu loptička vystrelí a bude letieť vzduchom až do vzdialenosti 6 metrov.Obsahom balenia je 6 modrých Plopper loptičiek.Hra zabaví tak deti, ako aj dospelých, povzbudzuje k ... pohybu a sústredenosti, trénuje postreh, pozornosť a priestorové vnímanie. Môžete ju využívať v exteriéri, ale aj v interiéri. Úder loptičkou je bezbolestný a bezpečný. Materiálové zloženie: plast

čítať viac čítať menej

13.90€

Dostupné ihneď

13.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 40 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Lama Plopper je pripravená na útok! Umiestnite mäkkú penovú loptičku do jej otvorených úst, namierte na cieľ a prudko stlačte jej bruško. V tú chvíľu loptička vystrelí a bude letieť vzduchom až do vzdialenosti 6 metrov.

Obsahom balenia je 6 modrých Plopper loptičiek.

Hra zabaví tak deti, ako aj dospelých, povzbudzuje k pohybu a sústredenosti, trénuje postreh, pozornosť a priestorové vnímanie. Môžete ju využívať v exteriéri, ale aj v interiéri. Úder loptičkou je bezbolestný a bezpečný. 

Materiálové zloženie: plast

SKU 1173736
Značka Plopper
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 4260304430552
Kód produktu 140.15055
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Nemiete na ľudí a zvieratá.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško