Lama Luis 45cm

Lama Luis, z dielne značky Jellycat, pôsobí trošku vyjavene, mohlo by sa zdať, no nedajte na prvý dojem! Je to večný pohoďák, ktorý sa nikdy nikam neponáhľa a na všetko má veľa času. Môžete si byť preto istí, že vás nikdy neopustí - je to ten najvernejší spoločník, a to ... nielen k hrám, ale aj k večernému zaspávaniu. Zamilujú si ho všetky deti bez rozdielu.Plyšová hračka vyhovuje najprísnejším bezpečnostným normám a štandardom, pre deti je maximálne bezpečná.Veľkosť: 45 cmOdporúčaný vek: 1 rok a viac (z dôvodu rizika uvoľnovania vlákien)Upozornenie: perte ručne (prať v práčke ju neodporúčame), nesušte v sušičke, nečistite v čistiarni a nežehlite

čítať viac čítať menej

35.90€

Momentálne nedostupné

35.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Lama Luis, z dielne značky Jellycat, pôsobí trošku vyjavene, mohlo by sa zdať, no nedajte na prvý dojem! Je to večný pohoďák, ktorý sa nikdy nikam neponáhľa a na všetko má veľa času. Môžete si byť preto istí, že vás nikdy neopustí - je to ten najvernejší spoločník, a to nielen k hrám, ale aj k večernému zaspávaniu. Zamilujú si ho všetky deti bez rozdielu.

Plyšová hračka vyhovuje najprísnejším bezpečnostným normám a štandardom, pre deti je maximálne bezpečná.

Veľkosť: 45 cm

Odporúčaný vek: 1 rok a viac (z dôvodu rizika uvoľnovania vlákien)

Upozornenie: perte ručne (prať v práčke ju neodporúčame), nesušte v sušičke, nečistite v čistiarni a nežehlite

SKU 1175080
Značka Jellycat
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 670983111125
Kód produktu 274.L2LL
Upozornenia Nevhodné pre deti do 12 mesiacov kvôli možnosti uvoľňovania vlákna. Perte ručne; nesušte v sušičke, nečistite v čistiarni a nežehlite. Neodporúča sa prať v práčke.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško