Laboratórium - kryštály 25 experimentov

Vyrobte si doma svoje vlastné kryštály, pozorujte ich rast a rozličné tvary. Pomôžu vám k tomu podrobné farebné obrázkové návody. Na ľahkú a bezpečnú kultiváciu kryštálov je k dispozícii 9 kryštalických práškov, z ktorých si viete vypestovať až 25 rôznych kryštálov rozličných tvarov, farieb a veľkostí.Aby ste dosiahli rýchly a ... bezpečný rast, na pokusy budete potrebovať mikrovlnnú rúru a 2 batérie LR06, ktoré však nie sú súčasťou balenia. Rozmery balenia: 37 x 7,30 x 31,80 cm

čítať viac čítať menej

33.85€

Bežná cena 34.90€

Momentálne nedostupné

34.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Vyrobte si doma svoje vlastné kryštály, pozorujte ich rast a rozličné tvary. Pomôžu vám k tomu podrobné farebné obrázkové návody.

Na ľahkú a bezpečnú kultiváciu kryštálov je k dispozícii 9 kryštalických práškov, z ktorých si viete vypestovať až 25 rôznych kryštálov rozličných tvarov, farieb a veľkostí.

Aby ste dosiahli rýchly a bezpečný rast, na pokusy budete potrebovať mikrovlnnú rúru a 2 batérie LR06, ktoré však nie sú súčasťou balenia. 

Rozmery balenia: 37 x 7,30 x 31,80 cmSKU 1160108
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802100782
Upozornenia Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť. Potrebné 2ks batérii LR06 AA nie sú súčasťou balenia.
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško