Laboratórium - kryštály 25 experimentov

Sada nielen pre malých chemikov, ale najmä pre milovníkov kryštálov! Vyrobte si doma svoje vlastné kryštály, spoznajte ich rôzne tvary rastu, aj čo všetko sa s nimi dá ďalej robiť. Mikrokryštály, kryštály šesťuholníkového tvaru, tvaru ceruzky či malých ihličiek, vypestovanie kryštálovej záhrady, stalaktity z kvapkajúceho roztoku, či sledovanie rastu viacfarebných ... kryštálov. Tieto pokusy sú určené pre deti od 8 rokov a veľa sa pri nich naučíte. Vždy dodržiavajte pokyny v príručke.V balení nájdete tieto pomôcky: 9 chemikálií, kúsky vápenca, 1 veľká odmerná lyžica (5g), 1 malá odmerná lyžica (3g), 1 bavlnená niť (80 cm), 1 vlnená niť (20 cm), 1 kvapkadlo, 1 miešacia tyčinka, 1 veľká lupa, 1 elektrický mixér, 1 ochranné viečko, 1 pohár A (120 ml), 1 pohár B zohrievateľný v mikrovlnke (100 ml) , 2 skúmavky (20 ml), 1 veľká nádoba, 1 pinzeta, 9 Petriho misiek, 6 paličiek od nanukov, ochranné okuliare, 1 pár rukavíc, 1 bezpečnostná príručka (PREČÍTAŤ PRED ZAČATÍM)Obsahuje 9 skutočných chemikálií: Draselný kamenec (a potravinárske farbivo), Fosforečnan amónny (a potravinárske farbivo), Hexakyanoželezitan draselný, Hlinitan strontnatý, Octan sodný, Horečnatá soľ (síran horečnatý), Tiosíran sodný, Draselný kamenec a potravinárske farbivo, Síran meďnatý

čítať viac čítať menej

33.85€

Bežná cena 34.90€

Momentálne nedostupné

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Sada nielen pre malých chemikov, ale najmä pre milovníkov kryštálov! Vyrobte si doma svoje vlastné kryštály, spoznajte ich rôzne tvary rastu, aj čo všetko sa s nimi dá ďalej robiť. Mikrokryštály, kryštály šesťuholníkového tvaru, tvaru ceruzky či malých ihličiek, vypestovanie kryštálovej záhrady, stalaktity z kvapkajúceho roztoku, či sledovanie rastu viacfarebných kryštálov. Tieto pokusy sú určené pre deti od 8 rokov a veľa sa pri nich naučíte. Vždy dodržiavajte pokyny v príručke.

V balení nájdete tieto pomôcky: 9 chemikálií, kúsky vápenca, 1 veľká odmerná lyžica (5g), 1 malá odmerná lyžica (3g), 1 bavlnená niť (80 cm), 1 vlnená niť (20 cm), 1 kvapkadlo, 1 miešacia tyčinka, 1 veľká lupa, 1 elektrický mixér, 1 ochranné viečko, 1 pohár A (120 ml), 1 pohár B zohrievateľný v mikrovlnke (100 ml) , 2 skúmavky (20 ml), 1 veľká nádoba, 1 pinzeta, 9 Petriho misiek, 6 paličiek od nanukov, ochranné okuliare, 1 pár rukavíc, 1 bezpečnostná príručka (PREČÍTAŤ PRED ZAČATÍM)

Obsahuje 9 skutočných chemikálií: Draselný kamenec (a potravinárske farbivo), Fosforečnan amónny (a potravinárske farbivo), Hexakyanoželezitan draselný, Hlinitan strontnatý, Octan sodný, Horečnatá soľ (síran horečnatý), Tiosíran sodný, Draselný kamenec a potravinárske farbivo, Síran meďnatý

SKU 1160108
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802100782
Upozornenia Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť. Potrebné 2ks batérii LR06 AA nie sú súčasťou balenia.
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou