Kvetinková dračica 13.25 cm

Ručne maľovaná kvetinková dračica z dielne značky Safari má takmer neustále dobrú náladu a je nádherne sfarbená ako zelená lúka s ružovkastými klincami. Pôsobí realisticky, je vyrobená z plastu bez obsahu BPA či iných toxických látok, takže je pre vaše dieťa maximálne bezpečná. S hrdosťou rozšíri vašu zbierku! Odporúčame ako ... vhodný darček tak pre chlapcov, ako i dievčatá.Plastové a gumenné zvieratká a figúrky sú populárnou hračkou už niekoľko rokov. Majú všestranné využitie pri rôznych aktivitách a zároveň plnia edukačný charakter. Hra s nimi podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, fantáziu a predstavivosť.Rozmery: 11,5 x 3,5 x 5,3 cmOdporúčaný vek: 3 roky a viac

čítať viac čítať menej

21.90€

Momentálne nedostupné

21.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Ručne maľovaná kvetinková dračica z dielne značky Safari má takmer neustále dobrú náladu a je nádherne sfarbená ako zelená lúka s ružovkastými klincami. Pôsobí realisticky, je vyrobená z plastu bez obsahu BPA či iných toxických látok, takže je pre vaše dieťa maximálne bezpečná. S hrdosťou rozšíri vašu zbierku! Odporúčame ako vhodný darček tak pre chlapcov, ako i dievčatá.

Plastové a gumenné zvieratká a figúrky sú populárnou hračkou už niekoľko rokov. Majú všestranné využitie pri rôznych aktivitách a zároveň plnia edukačný charakter. Hra s nimi podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, fantáziu a predstavivosť.

Rozmery: 11,5 x 3,5 x 5,3 cm

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

SKU 1160031
Značka Safari
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 609366000060
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Safari
Manželia Rubelovci v roku 1982 pri návšteve ZOO objavili jednoduchú kartovú hru s ohrozenými druhmi zvierat. Prebudila v nich túžbu šíriť osvetu skrz radosť z hry, ktorá vyvrcholila vznikom úchvatnej kolekcie zvieracích miniatúr v muzeálnej kvalite. Spolu s ručne maľovanými figúrkami zvierat, dinosaurov a mýtických bytostí SAFARI dieťa dostane aj pútavé a poučné informácie o ich skutočných predlohách.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško