Kvetinka na pletenie

S touto drevenou kvetinkou na pletenie bude vypletanie krásnych náramkov priateľstva úplná hračka! Deti si tak potrénujú jemnú detskú motoriku i koordináciu pohybov očí a rúk, ale aj manuálnu zručnosť, fantáziu a predstavivosť.Súčasťou blenia je aj niekoľko farebných bavlniek a návod.Materiálové zloženie: drevo a zdravotne nezávadné atramentyPriemer: 9,5 - 10 ... cmHmotnosť: 0,051 kgUpozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jeden z dvoch motívov (kvetinka alebo ďatelinka), pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber motívu bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane v prípade, že vami zvolený motív nebude skladom.

čítať viac čítať menej

4.49€

Dostupné ihneď

4.49€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

S touto drevenou kvetinkou na pletenie bude vypletanie krásnych náramkov priateľstva úplná hračka! Deti si tak potrénujú jemnú detskú motoriku i koordináciu pohybov očí a rúk, ale aj manuálnu zručnosť, fantáziu a predstavivosť.

Súčasťou blenia je aj niekoľko farebných bavlniek a návod.

Materiálové zloženie: drevo a zdravotne nezávadné atramenty

Priemer: 9,5 - 10 cm

Hmotnosť: 0,051 kg

Upozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jeden z dvoch motívov (kvetinka alebo ďatelinka), pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber motívu bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane v prípade, že vami zvolený motív nebude skladom.

SKU 1151701
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 4013594586160
Kód produktu 48.58616
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje šnúry, nebezpečenstvo uškrtenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško