Kúzelný motýľ Kaleidoscope

Krásny papierový motýľ s kovovou konštrukciou a nápaditým mechanizmom na gumičku z dielne francúzskej značky Moulin Roty, vďaka ktorému motýľ na chvíľočku ožije a začne lietať... Jednoduché, efektné a bezpečné, zaujme už na prvý pohľad! Hra s motýľom zabaví, poteší a podporí jemnú detskú motoriku, pohyblivosť ruky a úchop.Zaujímavá a ... hravá drobnosť, ktorá môže byť využitá ako záložka do knihy, alebo ako milá pozornosť či darček. Skrúťte gumičkový mechanizmus do požadovanej polohy a vložte do knihy ako záložku. Pri ďalšom otvorení knihy vás bude čakáť malé prekvapenie - farebný motýľ, ktorý vzlietne! Nechajte sa aspoň na chíľu preniesť do sveta fantázie a rozprávok.Rozmery motýľa: 9,5 x 9 cmOdporúčaný vek: 3 roky a viac

čítať viac čítať menej

2.91€

Bežná cena 3.00€

Dostupné ihneď

3.00€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Krásny papierový motýľ s kovovou konštrukciou a nápaditým mechanizmom na gumičku z dielne francúzskej značky Moulin Roty, vďaka ktorému motýľ na chvíľočku ožije a začne lietať... Jednoduché, efektné a bezpečné, zaujme už na prvý pohľad!

Hra s motýľom zabaví, poteší a podporí jemnú detskú motoriku, pohyblivosť ruky a úchop.

Zaujímavá a hravá drobnosť, ktorá môže byť využitá ako záložka do knihy, alebo ako milá pozornosť či darček. Skrúťte gumičkový mechanizmus do požadovanej polohy a vložte do knihy ako záložku. Pri ďalšom otvorení knihy vás bude čakáť malé prekvapenie - farebný motýľ, ktorý vzlietne! Nechajte sa aspoň na chíľu preniesť do sveta fantázie a rozprávok.

Rozmery motýľa: 9,5 x 9 cm

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

SKU 1170705
Značka Moulin Roty
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 3575677111085
Kód produktu 32.711108
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezoečenstvo udusenia.
Moulin Roty
História značky MOULIN ROTY sa začala písať pred 45 rokmi, keď skupinka nadšencov hľadala miesto pre spoločnú tvorbu a komunitný život. Kúpili starý mlyn, zrekonštruovali ho - a možno práve jeho genius loci je za tým, že sa z firmy stal po celom svete symbol francúzskeho šmrncu a perfekcionizmu. Ich hračky spoznáte podľa chic dizajnu, lahodnej farebnej škály a materiálov, ktorých sa zatúžite dotknúť. Jedinečné hračky francúzskej značky Moulin Roty pre najmenších snúbia zmysel pre krásu s kvalitou. Jemné mojkavé materiály a harmonické farby prináša Moulin Roty na trh už od roku 1972. Partia umelcov - kamarátov začala tvoriť "hračky minulosti pre deti súčasnosti" - hebké a snové textilné bábiky, plyšové zvieratká z krajiny fantázie, krásne melódie na zaspávanie, hryzadlá a hrkálky, mojkacie uteráčiky, alebo klasické plyšáky v originálnom prevedení. Každá kolekcia má svoju roztomilú estetiku. Hračky z dielne Moulin Roty potešia nie len detičky, ale aj tých najnáročnejších rodičov.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško