Kullerbü Sklápač

Priestranný vyklápač má dostatok priestoru pre akúkoľvek guľôčku. Pre hru s dráhou Kullerbü prináša ešte viac zábavy a rozmanitosti. Navyše, skvelý herný efekt - nakladanie a vykladanie guľôčiek poteší všetky deti. Vyklápač je vhodný aj pre samostatnú hru.Rozmery: 6,5 x 5,7 x 9 cm

11.54€

Bežná cena 11.90€

Dostupné ihneď

11.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Priestranný vyklápač má dostatok priestoru pre akúkoľvek guľôčku. Pre hru s dráhou Kullerbü prináša ešte viac zábavy a rozmanitosti. Navyše, skvelý herný efekt - nakladanie a vykladanie guľôčiek poteší všetky deti. Vyklápač je vhodný aj pre samostatnú hru.

Rozmery: 6,5 x 5,7 x 9 cm

SKU 1173422
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 4010168229041
Kód produktu 36.303080
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško