Kullerbü Guličková dráha Klingeling

Kullerbü Guľôčková dráha Klingeling je perfektná hračka pre deti od 2 do 8 rokov. Pestrofarebná guličková dráha s masívnou guličkou stimuluje a podporuje motorické zručnosti, koncentráciu, kreativitu, radosť z experimentovania, priestorovú predstavivosť, logické myslenie  a pri skupinovom skladaní i pozitívne vzťahy v skupine.Dráhu je možné ľubovoľne meniť a prispôsobovať, púšťať ... po nej okrem guličky aj menšie autíčka či drevené vláčiky. Ideálny darček pre deti od 2 rokov.Sada obsahuje:- 9 spojovacích prvkov- 4 drevené stĺpy- 2 rovné prvky- 2 prvky so zákrutami- 1 preklápaciu bránu so zvončekami- 1 kruhovú zákrutu- 1 diel s rampou- 2 guličky- 3 domino kockyMateriál: buk, preglejka, plast, kovRozmery: 47 x 33 x 13,3 cm

čítať viac čítať menej

58.10€

Bežná cena 59.90€

Dostupné ihneď

59.90€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Kullerbü Guľôčková dráha Klingeling je perfektná hračka pre deti od 2 do 8 rokov.

Pestrofarebná guličková dráha s masívnou guličkou stimuluje a podporuje motorické zručnosti, koncentráciu, kreativitu, radosť z experimentovania, priestorovú predstavivosť, logické myslenie  a pri skupinovom skladaní i pozitívne vzťahy v skupine.

Dráhu je možné ľubovoľne meniť a prispôsobovať, púšťať po nej okrem guličky aj menšie autíčka či drevené vláčiky. Ideálny darček pre deti od 2 rokov.

Sada obsahuje:
- 9 spojovacích prvkov
- 4 drevené stĺpy
- 2 rovné prvky
- 2 prvky so zákrutami
- 1 preklápaciu bránu so zvončekami
- 1 kruhovú zákrutu
- 1 diel s rampou
- 2 guličky
- 3 domino kocky

Materiál: buk, preglejka, plast, kov

Rozmery: 47 x 33 x 13,3 cm

SKU 1161903
Značka Haba
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 4010168219790
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško