Kufrík Drak na kolieskach

Kufrík Drak na kolieskach. Na dlhé cesty či krátke presuny, do kufríka sa zmestí všetko, čo môže malý pasažier Vášho auta počas jazdy potrebovať. Hygienické potreby, hračky, vreckové aj drobné pochutiny. Kufrík má rukoväť , priestranné vonkajšie vrecká a napínacie popruhy, ktoré zabezpečujú obsah v kufríku.Výška 44 cmŠírka 30 cmDĺžka / hĺbka 20 ... cm

čítať viac čítať menej

48.45€

Bežná cena 49.95€

Dostupné ihneď

49.95€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Kufrík Drak na kolieskach. Na dlhé cesty či krátke presuny, do kufríka sa zmestí všetko, čo môže malý pasažier Vášho auta počas jazdy potrebovať. Hygienické potreby, hračky, vreckové aj drobné pochutiny. Kufrík má rukoväť , priestranné vonkajšie vrecká a napínacie popruhy, ktoré zabezpečujú obsah v kufríku.

Výška 44 cm

Šírka 30 cm

Dĺžka / hĺbka 20 cm

SKU 1161206
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 4010168202457
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško