Kuchynský set

Môj prvý, ekologický, detský riadik, hračka ktorá je šetrná k životnému prostrediu a nezávadná. Vhodná pre potraviny. Vyrobená zo 100 % recyklovaného plastu. Riadik je možné umývať v umývačke riadu. Obsah: 5 kusov. Obal zo 100 % recyklovaného materiálu, potlačený sójovými farbami. Rozmery balenia 25,5 x 18,5 x 12,5 cm. ...

čítať viac čítať menej

20.90€

Dostupné ihneď

20.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Môj prvý, ekologický, detský riadik, hračka ktorá je šetrná k životnému prostrediu a nezávadná. Vhodná pre potraviny. Vyrobená zo 100 % recyklovaného plastu. Riadik je možné umývať v umývačke riadu. Obsah: 5 kusov. Obal zo 100 % recyklovaného materiálu, potlačený sójovými farbami. Rozmery balenia 25,5 x 18,5 x 12,5 cm.

SKU 1115987
Značka Green Toys
Krajina pôvodu USA
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 793573612441
Green Toys
Nechali by ste svoje deti hrať sa s odpadkami? S tými, ktoré v GREEN TOYS menia na autíčka, loďky či čajové sety pre bábiky určite áno. Recyklovali už vyše 50 miliónov fliaš od mlieka a 100% ekologické sú aj ich obaly, vrátane potlače. Hračky aj ich komponenty sa vyrábajú priamo v USA – zakladatelia firmy totiž chcú osobne kontrolovať ich kvalitu a nezávadnosť.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško