Kuchynská sada pre šéfkuchárov

Budúci kuchár môže rásť a prosperovať v kuchyni, ktorá je plne vybavená. Objednajte si zdravé jedlo, nechajte kuchára ho pre vás pripraviť a naservírovať. Dbajte na to, aby popisovalo všetky kroky, podporíte jeho rozvoj predstavivosti. Sada bsahuje 7 dielov.drevo, kov, farby na vodnej bázePriemery hrncov: 15 - 17 cm

18.19€

Bežná cena 19.99€

Momentálne nedostupné

19.99€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Budúci kuchár môže rásť a prosperovať v kuchyni, ktorá je plne vybavená. Objednajte si zdravé jedlo, nechajte kuchára ho pre vás pripraviť a naservírovať. Dbajte na to, aby popisovalo všetky kroky, podporíte jeho rozvoj predstavivosti.
Sada bsahuje 7 dielov.

drevo, kov, farby na vodnej báze

Priemery hrncov: 15 - 17 cm

SKU 1151042
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 6943478011960
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško