Kuchynka veľká zelená

Drevená maľovaná kuchynka v retro štýle. Okienko s károvanými závesmi nad drezom, veľká rúra s priehľadnými dvierkami, cez ktoré môžete skontrolovať, čo dobré sa pečie. Varná doska s otočnými gombíkmi, praktické úložné priestory. Vhodný pre doplnenie kuchynskými spotrebičmi a doplnkami značky Le Toy Van - hrnce, panvice, kávovar, kanvica, pizza, ... koláčiky (predávané samostatne). Vhodné pre deti od 3 rokov.Rozmery: 63 x 32 x 84,5 cmLe Toy Van je anglická rodinná značka s bohatou tradíciou. Svoje drevené hračky navrhuje vo Veľkej Británii a vyváža až do 50 krajín sveta. Všetky detské hračky a produkty tejto značky spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné normy. Vyrábajú sa eticky a ohľaduplne k životnému prostrediu.

čítať viac čítať menej

199.95€

Dostupné ihneď

199.95€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Drevená maľovaná kuchynka v retro štýle. Okienko s károvanými závesmi nad drezom, veľká rúra s priehľadnými dvierkami, cez ktoré môžete skontrolovať, čo dobré sa pečie. Varná doska s otočnými gombíkmi, praktické úložné priestory.
Vhodný pre doplnenie kuchynskými spotrebičmi a doplnkami značky Le Toy Van - hrnce, panvice, kávovar, kanvica, pizza, koláčiky (predávané samostatne).

Vhodné pre deti od 3 rokov.

Rozmery: 63 x 32 x 84,5 cm

Le Toy Van je anglická rodinná značka s bohatou tradíciou. Svoje drevené hračky navrhuje vo Veľkej Británii a vyváža až do 50 krajín sveta. Všetky detské hračky a produkty tejto značky spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné normy. Vyrábajú sa eticky a ohľaduplne k životnému prostrediu.

SKU 1174661
Značka Le Toy Van
Krajina pôvodu Indonézia
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5060023413053
Kód produktu 727.TV305
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Vyžaduje montáž dospelou osobou. Držte mimo dosahu ohňa. Obal uchovajte pre ďalšie využitie.
Le Toy Van
Le Toy Van je hračkárska spoločnosť ocenená hneď niekoľkými cenami. Špecializuje sa na vysoko kvalitné, bezpečné a krásne maľované drevné hračky. Vznikla v roku 1995 v Surrey v Anglicku, v súčasnosti má zastúpenie asi v 50 krajinách sveta. Zakladateľmi sú Georges Le Van a jeho syn Steven. V spoločnosti vychádzajú z toho, že každé dieťa má síce drobné rúčky, no veľkú predstavivosť a fantáziu. Hračky značky Le Toy Van sú vyrábané eticky, zakladajú si na udržateľnosti, kvalite, bezpečnosti a certifikovanej výrobe. Spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné a kvalitatívne normy, pričom sú vyvíjané vysoko skúseným kreatívnym a inovatívnym tímom pracovníkov. Využívajú len prírodné materiály bezpečné pre deti.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško