SKU
1173480
Dostupnosť: Dostupné v predajni
Zostáva len 0

Kuchynka s rúrou ružová

Momentálne nedostupné
Rezervovať v predajni:
Vyberte predajňu
Meno *
Priezvisko *
E-mail *
Telefon *
Záväzne rezervovať na 3 dni

Táto roztomilá drevená kuchynka vás tak trošku prenesie v čase - má jemný retro nádych, dievčenské farby a vizuál, ktorý upokojí a vyčarí pohodovú náladu. Je tu pre všetky dievčatká, ktoré sa rady motajú mamine v kuchyni - aby aj ony mohli mať svoje vlastné malé kráľovstvo, v ktorom môžu popustiť uzdu svojej fantázie. S hravým dizajnom typickým pre značku Le Toy Van, ktorá bola už niekoľkokrát ocenená rôznymi prestížnymi oceneniami v hračkárskom priemysle vo Veľkej Británii.

Súčasťou kuchynky je sporák s varnou doskou, 4 horákmi a nastaviteľnými teplotnými číselníkmi, rúra s odnímateľným stojanom, ktorá sa jednoducho otvára, štyri závesné kolíky na kuchynské náradie, kuchynská naberačka a obracačka, panvica s pokrievkou, hodiny s pohyblivými ručičkami, kuchynské rukavice a hotové jedlo (vajíčko a slanina).

Hra s detskou kuchynkou pomáha rozvíjať jemnú detskú motoriku, úchop, fantáziu, predstavivosť, kreativitu, hmatové i vizuálne vnímanie. Dáva dostatočný priestor pre rolové hry, učí kooperácii, základom domácich prác a stolovania. 

Materiálové zloženie: maľované drevo

Rozmery: 34 x 29 x 53,4 cm

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

Návrat do školy: špeciálny výber pre školáčikov