Kuchynka s príslušenstvom drevená

Krásna detská kuchynka s kompletným vybavením, sporákom a rúrou na pečenie pre všetkých malých pomocníkov v kuchyni! Ide o praktickú a edukatívnu pomôcku, ktorá deti trénuje v ich úchope, motorike a koordinácii očí a rúk, ale aj v sústredenosti, abstraktnom myslení, fantázii a predstavivosti. Rovnako im rozširuje aj slovnú zásobu pri obľúbenom hraní rolí. Materiálové zloženie: drevo Hmotnosť: 2 ... kg Rozmery: 35,5 x 20,5 x 54 cm (výška pracovnej dosky: 30 cm)

čítať viac čítať menej

62.90€

Dostupné ihneď

62.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Krásna detská kuchynka s kompletným vybavením, sporákom a rúrou na pečenie pre všetkých malých pomocníkov v kuchyni!

Ide o praktickú a edukatívnu pomôcku, ktorá deti trénuje v ich úchope, motorike a koordinácii očí a rúk, ale aj v sústredenosti, abstraktnom myslení, fantázii a predstavivosti. Rovnako im rozširuje aj slovnú zásobu pri obľúbenom hraní rolí.

Materiálové zloženie: drevo

Hmotnosť: 2 kg

Rozmery: 35,5 x 20,5 x 54 cm (výška pracovnej dosky: 30 cm)

SKU 1133192
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594518222
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov, obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško