Kuchársky set pre šéfkuchára

Ideálny pre použitie v asistovanom varení alebo pečení, prípadne ako súčasť hracích rolí.Počet kusov: 5

15.97€

Bežná cena 16.99€

Dostupné ihneď

16.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Ideálny pre použitie v asistovanom varení alebo pečení, prípadne ako súčasť hracích rolí.

Počet kusov: 5SKU 1175004
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 6943478026148
Kód produktu 38.3162
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje šnúry, nebezpečenstvo uškrtenia. Držte mimo dosahu ohňa. Pred prvým použitím umyte plastové lyžičky. Používatje len ako hračku. Nepoužívajte so skutočným jedlom, v rúre alebo v peci. Hračka spĺňa európske a americké
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško