Kryptozoológia v tube

Ručne maľované miniatúry siedmich prehistorických postáv a živočíchov z dielne značky Safari potešia nejedného malého zberateľa. Sú vhodným darčekom najmä pre chlapcov, pôsobia realisticky, sú vyrobené z plastu bez obsahu BPA či iných toxických látok.Plastové a gumenné zvieratká a figúrky sú populárnou hračkou už niekoľko rokov. Majú všestranné využitie pri ... rôznych aktivitách a zároveň plnia edukačný charakter. Hra s nimi podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, fantáziu a predstavivosť.Figúrky sú dodávané v priehľadnej uzatvárateľnej tube s praktickým uzáverom.Rozmery balenia: 4,8 x 5,6 x 26,2 cmOdporúčaný vek: 3 roky a viacUpozornenie: Figúrky zvierat nie je možné zakúpiť samostatne, vždy iba ako celú sadu.

čítať viac čítať menej

13.50€

Dostupné ihneď

13.50€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Ručne maľované miniatúry siedmich prehistorických postáv a živočíchov z dielne značky Safari potešia nejedného malého zberateľa. Sú vhodným darčekom najmä pre chlapcov, pôsobia realisticky, sú vyrobené z plastu bez obsahu BPA či iných toxických látok.

Plastové a gumenné zvieratká a figúrky sú populárnou hračkou už niekoľko rokov. Majú všestranné využitie pri rôznych aktivitách a zároveň plnia edukačný charakter. Hra s nimi podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, fantáziu a predstavivosť.

Figúrky sú dodávané v priehľadnej uzatvárateľnej tube s praktickým uzáverom.

Rozmery balenia: 4,8 x 5,6 x 26,2 cm

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

Upozornenie: Figúrky zvierat nie je možné zakúpiť samostatne, vždy iba ako celú sadu.

SKU 1141950
Značka Safari
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 095866677503
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Safari
Manželia Rubelovci v roku 1982 pri návšteve ZOO objavili jednoduchú kartovú hru s ohrozenými druhmi zvierat. Prebudila v nich túžbu šíriť osvetu skrz radosť z hry, ktorá vyvrcholila vznikom úchvatnej kolekcie zvieracích miniatúr v muzeálnej kvalite. Spolu s ručne maľovanými figúrkami zvierat, dinosaurov a mýtických bytostí SAFARI dieťa dostane aj pútavé a poučné informácie o ich skutočných predlohách.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško