Kryptozoológia v tube

Ručne maľované miniatúry siedmich prehistorických postáv a živočíchov z dielne značky Safari potešia nejedného malého zberateľa. Sú vhodným darčekom najmä pre chlapcov, pôsobia realisticky, sú vyrobené z plastu bez obsahu BPA či iných toxických látok.Plastové a gumenné zvieratká a figúrky sú populárnou hračkou už niekoľko rokov. Majú všestranné využitie pri ... rôznych aktivitách a zároveň plnia edukačný charakter. Hra s nimi podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, fantáziu a predstavivosť.Figúrky sú dodávané v priehľadnej uzatvárateľnej tube s praktickým uzáverom.Rozmery balenia: 4,8 x 5,6 x 26,2 cmOdporúčaný vek: 3 roky a viacUpozornenie: Figúrky zvierat nie je možné zakúpiť samostatne, vždy iba ako celú sadu.

čítať viac čítať menej

13.50€

Dostupné ihneď

13.50€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Ručne maľované miniatúry siedmich prehistorických postáv a živočíchov z dielne značky Safari potešia nejedného malého zberateľa. Sú vhodným darčekom najmä pre chlapcov, pôsobia realisticky, sú vyrobené z plastu bez obsahu BPA či iných toxických látok.

Plastové a gumenné zvieratká a figúrky sú populárnou hračkou už niekoľko rokov. Majú všestranné využitie pri rôznych aktivitách a zároveň plnia edukačný charakter. Hra s nimi podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, fantáziu a predstavivosť.

Figúrky sú dodávané v priehľadnej uzatvárateľnej tube s praktickým uzáverom.

Rozmery balenia: 4,8 x 5,6 x 26,2 cm

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

Upozornenie: Figúrky zvierat nie je možné zakúpiť samostatne, vždy iba ako celú sadu.

SKU 1141950
EAN 095866677503
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško