Krokodíl na tlačenie

Roztomilý farebný krokodíl na tlačenie je ideálnou pomôckou pre prirodzený rozvoj detskej motoriky. Dieťaťu vytvára jemnú oporu a zábavnou formou ho povzbudzuje k prvým krokom. Okrem toho podporuje jeho úchop, audiovizuálne a priestorové vnímanie.Materiálové zloženie: drevo, gumaHmotnosť: 0,45 kgVeľkosť: 17,5 cm

19.90€

Momentálne nedostupné

19.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Roztomilý farebný krokodíl na tlačenie je ideálnou pomôckou pre prirodzený rozvoj detskej motoriky. Dieťaťu vytvára jemnú oporu a zábavnou formou ho povzbudzuje k prvým krokom. Okrem toho podporuje jeho úchop, audiovizuálne a priestorové vnímanie.

Materiálové zloženie: drevo, guma

Hmotnosť: 0,45 kg

Veľkosť: 17,5 cm

SKU 1173028
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 4013594549110
Kód produktu 48.54911
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško