Kreslenie vodou obojstranná tabuľka H2-Whoa

Kreslenie vodou nebolo ešte nikdy takou zábavou! Naplňte perá vodou a jednoducho maľujte. Keď vám obrázok alebo nápis vyschne, pomaly sa vytratí a vy môžete kresliť odznova. Plastová tabuľka je obojstranná, z jednej strany je jej špeciálna textilná plocha fialová, z druhej oranžová. Súčasťou tabuľky sú až 4 perá, ktoré ... sa o ňu dajú v hornej a dolnej časti pripevniť, takže sa nemusíte báť, že ich vytratíte. Tabuľka je preto vhodná aj na cestovanie. Má aj praktické držadlá, ktoré sú ideálne na jej uchopenie a prenášanie. Kreslenie ako také podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu očí a rúk, ale najmä fantáziu, predstavivosť a kreativitu.Rozmery tabuľky: cca 43 x 28,5 x 3 cmOdporúčaný vek: 1,5 roka a viac

čítať viac čítať menej

33.85€

Bežná cena 34.90€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Kreslenie vodou nebolo ešte nikdy takou zábavou! Naplňte perá vodou a jednoducho maľujte. Keď vám obrázok alebo nápis vyschne, pomaly sa vytratí a vy môžete kresliť odznova.

Plastová tabuľka je obojstranná, z jednej strany je jej špeciálna textilná plocha fialová, z druhej oranžová. Súčasťou tabuľky sú až 4 perá, ktoré sa o ňu dajú v hornej a dolnej časti pripevniť, takže sa nemusíte báť, že ich vytratíte. Tabuľka je preto vhodná aj na cestovanie. Má aj praktické držadlá, ktoré sú ideálne na jej uchopenie a prenášanie.

Kreslenie ako také podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu očí a rúk, ale najmä fantáziu, predstavivosť a kreativitu.

Rozmery tabuľky: cca 43 x 28,5 x 3 cm

Odporúčaný vek: 1,5 roka a viac

SKU 1134847
Značka B.Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 062243228771
Kód produktu 195.1044
B.Toys
Battat BATTAT je rodinná firma s vyše storočnou tradíciou. Ich poznávacím znamením je dôraz na nadčasovosť a edukatívny prínos hračiek pre deti. Aby si ich hračky mohol dovoliť naozaj každý, majú dômyselnú stratégiu, ako skĺbiť nízke náklady s férovými podmienkami výroby. Firma tiež priamo zo ziskov podporuje projekt vzdelávania detí z tretieho sveta (WE), ktorý založil len 12-ročný Craig Kielbirger.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou