Kreslenie vodou obojstranná tabuľka H2-Whoa

Kreslenie vodou nebolo ešte nikdy takou zábavou! Naplňte perá vodou a jednoducho maľujte. Keď vám obrázok alebo nápis vyschne, pomaly sa vytratí a vy môžete kresliť odznova. Plastová tabuľka je obojstranná, z jednej strany je jej špeciálna textilná plocha fialová, z druhej oranžová. Súčasťou tabuľky sú až 4 perá, ktoré ... sa o ňu dajú v hornej a dolnej časti pripevniť, takže sa nemusíte báť, že ich vytratíte. Tabuľka je preto vhodná aj na cestovanie. Má aj praktické držadlá, ktoré sú ideálne na jej uchopenie a prenášanie. Kreslenie ako také podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu očí a rúk, ale najmä fantáziu, predstavivosť a kreativitu.Rozmery tabuľky: cca 43 x 28,5 x 3 cmOdporúčaný vek: 1,5 roka a viac

čítať viac čítať menej

33.85€

Bežná cena 34.90€

Dostupné ihneď

34.90€

Rezervujte v 10 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Kreslenie vodou nebolo ešte nikdy takou zábavou! Naplňte perá vodou a jednoducho maľujte. Keď vám obrázok alebo nápis vyschne, pomaly sa vytratí a vy môžete kresliť odznova.

Plastová tabuľka je obojstranná, z jednej strany je jej špeciálna textilná plocha fialová, z druhej oranžová. Súčasťou tabuľky sú až 4 perá, ktoré sa o ňu dajú v hornej a dolnej časti pripevniť, takže sa nemusíte báť, že ich vytratíte. Tabuľka je preto vhodná aj na cestovanie. Má aj praktické držadlá, ktoré sú ideálne na jej uchopenie a prenášanie.

Kreslenie ako také podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu očí a rúk, ale najmä fantáziu, predstavivosť a kreativitu.

Rozmery tabuľky: cca 43 x 28,5 x 3 cm

Odporúčaný vek: 1,5 roka a viac

SKU 1134847
Značka B.Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 062243228771
Kód produktu 195.1044
B.Toys
Battat BATTAT je rodinná firma s vyše storočnou tradíciou. Ich poznávacím znamením je dôraz na nadčasovosť a edukatívny prínos hračiek pre deti. Aby si ich hračky mohol dovoliť naozaj každý, majú dômyselnú stratégiu, ako skĺbiť nízke náklady s férovými podmienkami výroby. Firma tiež priamo zo ziskov podporuje projekt vzdelávania detí z tretieho sveta (WE), ktorý založil len 12-ročný Craig Kielbirger.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško