Krémový králik Richie XXL 100cm

Rozkošný plyšový králik Richie, tentokrát vo veľkosti XXL a v krémovej farbe, poteší najmä staršie deti. Je mäkký, príjemný na dotyk a ideálny na túlenie. Bude im skvelým kamarátom a verným spoločníkom k hrám.Všetky hračky značky Happy Horse sú prísne testované na obsah toxických látok. Výsledkom sú nielen hravé, ale ... aj maximálne bezpečné hračky bez obsahu škodlivím. Všeobecne sú pre deti vhodné už od narodenia.Materiál: 100 % polyesterV prípade potreby možnosť prať v práčke na 30 °C v šetrnom programe, nebieliť, nežehliť a nesušiť v sušičke.Veľkosť plyšáka: 100 cm

čítať viac čítať menej

74.99€

Dostupné ihneď

74.99€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Rozkošný plyšový králik Richie, tentokrát vo veľkosti XXL a v krémovej farbe, poteší najmä staršie deti. Je mäkký, príjemný na dotyk a ideálny na túlenie. Bude im skvelým kamarátom a verným spoločníkom k hrám.

Všetky hračky značky Happy Horse sú prísne testované na obsah toxických látok. Výsledkom sú nielen hravé, ale aj maximálne bezpečné hračky bez obsahu škodlivím. Všeobecne sú pre deti vhodné už od narodenia.

Materiál: 100 % polyester

V prípade potreby možnosť prať v práčke na 30 °C v šetrnom programe, nebieliť, nežehliť a nesušiť v sušičke.

Veľkosť plyšáka: 100 cm

SKU 1175646
Značka Happy Horse
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 8711811096770
Kód produktu 275.132960
Upozornenia Odstráňte všetky visačky predtým, než dáte hračku dieťaťu.
Happy Horse
Holandská značka Happy Horse má na trhu v rámci plyšových hračiek svoje výsostné postavenie a je už legendou najmä pre svoje farby, tvary, či nezameniteľný štýl. Jej návrhári sa riadia hlavne zmyslom pre humor, no predovšetkým bezpečnostnými normami, a tak ich hračky neobsahujú žiadne toxické látky a sú maximálne bezpečné aj pre tých najmenších. Hračky a spinkáčikovia sú vyrábaní v príjemných a neutrálnych pastelových odtieňoch, sú mäkké, príjemné na dotyk a ideálne na túlenie. Niektoré z nich dokonca hrajú, takže okrem iného podporujú aj sluchové vnímanie detí. Pre plyšákov značky Happy Horse je typická možnosť prať ich v práčke a udržiavať ich tak stále čisté a voňavé.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško