Smotanový Králik Richie Tiny 28cm

Tento rozkošný smotanový králik Richie Tiny z dielne značky Happy Horse je ideálnym darčekom tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Je celý z plyšu, takže je mäkkučký a príjemný na dotyk - vaše ratolesti si ho istotne zamilujú. Stane sa ich nepostrádateľným kamarátom, bude ich všade verne sprevádzať a robiť ... im milú spoločnosť. Použitý materiál: 100 % polyester Všetky hračky holandského výrobcu Happy Horse sú prísne testované na obsah toxických látok. Výsledkom sú nielen krásne, ale aj maximálne bezpečné hračky bez obsahu škodlivín, vhodné pre všetky deti od narodenia. Možnosť prať v práčke pri teplote maximálne 30 °C, nebieliť, nežehliť a nesušiť v sušičke. Veľkosť plyšáka: 28 cm Odporúčaný vek: od narodenia

čítať viac čítať menej

12.90€

Dostupné na predajni

12.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Tento rozkošný smotanový králik Richie Tiny z dielne značky Happy Horse je ideálnym darčekom tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Je celý z plyšu, takže je mäkkučký a príjemný na dotyk - vaše ratolesti si ho istotne zamilujú. Stane sa ich nepostrádateľným kamarátom, bude ich všade verne sprevádzať a robiť im milú spoločnosť.

Použitý materiál: 100 % polyester

Všetky hračky holandského výrobcu Happy Horse sú prísne testované na obsah toxických látok. Výsledkom sú nielen krásne, ale aj maximálne bezpečné hračky bez obsahu škodlivín, vhodné pre všetky deti od narodenia.

Možnosť prať v práčke pri teplote maximálne 30 °C, nebieliť, nežehliť a nesušiť v sušičke.

Veľkosť plyšáka: 28 cm

Odporúčaný vek: od narodenia

SKU 1170355
Značka Happy Horse
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 8711811082186
Upozornenia Odstráňte všetky visačky predtým, než dáte hračku dieťaťu.
Happy Horse
Holandská značka Happy Horse má na trhu v rámci plyšových hračiek svoje výsostné postavenie a je už legendou najmä pre svoje farby, tvary, či nezameniteľný štýl. Jej návrhári sa riadia hlavne zmyslom pre humor, no predovšetkým bezpečnostnými normami, a tak ich hračky neobsahujú žiadne toxické látky a sú maximálne bezpečné aj pre tých najmenších. Hračky a spinkáčikovia sú vyrábaní v príjemných a neutrálnych pastelových odtieňoch, sú mäkké, príjemné na dotyk a ideálne na túlenie. Niektoré z nich dokonca hrajú, takže okrem iného podporujú aj sluchové vnímanie detí. Pre plyšákov značky Happy Horse je typická možnosť prať ich v práčke a udržiavať ich tak stále čisté a voňavé.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško