Kreatívny set Slimák

Táto drevená kreatívna sada rozvíja vizuálne vnímanie, predstavivosť, tvorivosť, jemnú motoriku a koordináciu oka a rúk. Drevený základ obsahuje vystúpený reliéfny motív slimáka, ktorého majú deti za úlohu farebne pomaľovať a drobné drevené časti k obrázku dolepiť. Výsledný obrázok je možné ešte dotvoriť rámčekom z farebnej šnúry. Fantázii sa medze ... nekladú! Sada obsahuje: 6 pestrofarených netoxických farieb na vodnej báze, štetec a farebnú šnúru Rozmery produktu:  24 x 24 x 1 cm Odporúčaný vek: 4 - 8 rokov

čítať viac čítať menej

9.09€

Bežná cena 9.99€

Dostupné ihneď

9.99€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Táto drevená kreatívna sada rozvíja vizuálne vnímanie, predstavivosť, tvorivosť, jemnú motoriku a koordináciu oka a rúk.

Drevený základ obsahuje vystúpený reliéfny motív slimáka, ktorého majú deti za úlohu farebne pomaľovať a drobné drevené časti k obrázku dolepiť. Výsledný obrázok je možné ešte dotvoriť rámčekom z farebnej šnúry. Fantázii sa medze nekladú!

Sada obsahuje: 6 pestrofarených netoxických farieb na vodnej báze, štetec a farebnú šnúru

Rozmery produktu:  24 x 24 x 1 cm

Odporúčaný vek: 4 - 8 rokovSKU 1173701
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 6943478011441
Kód produktu 38.5112
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško