Kreatívny set s nálepkami Bláznivé zvieratká

Originálny kreatívny set je ideálny na upršané popoludnia, ale rovnako aj na cesty - práca s ním prináša kopec zábavy, rozvíja jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu očí a rúk, ale najmä estetické vnímanie farieb a tvarov, fantáziu a predstavivosť. Hra deťom nekladie žiadne pravidlá, preferuje naopak slobodný a samostatný prístup.Balenie ... obsahuje 8 základov v rôznych vizuálnych prevedeniach a 2 samostatné bloky so samolepkami.

čítať viac čítať menej

8.72€

Bežná cena 8.99€

Momentálne nedostupné

8.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Originálny kreatívny set je ideálny na upršané popoludnia, ale rovnako aj na cesty - práca s ním prináša kopec zábavy, rozvíja jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu očí a rúk, ale najmä estetické vnímanie farieb a tvarov, fantáziu a predstavivosť. Hra deťom nekladie žiadne pravidlá, preferuje naopak slobodný a samostatný prístup.

Balenie obsahuje 8 základov v rôznych vizuálnych prevedeniach a 2 samostatné bloky so samolepkami.

SKU 1174583
Značka Tiger Tribe
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 9341736008979
Kód produktu 663.60307
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Tiger Tribe
Austrálska značka TIGER TRIBE vznikla v rovnakom čase, ako najslávnejší smartfón sveta s jabĺčkom v logu. A predsa je prvou voľbou práve pre tých rodičov, ktorí deti pri displejoch vychovávať nechcú. Inšpirovaní vlastnými dvoma „tigríčatami“, manželia Greenovci tvoria kreatívne a interaktívne hry, ktoré zároveň zohľadňujú moderný životný štýl - sú kompaktné a prenosné, ideálne na cesty aj dovolenky.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško